Sadské Vosy se ale zahřály při zápasech ve dvou kategoriích. Mladší vyjely jen na zkušenou, tým 99 hrál spolu jen krajské soutěže, proto měl být turnaj zkouškou, zda by obstál i v lize.

Hned první zápas s Valosunem  Brno ukázal možnosti družstva. Celý zápas Sadská  dokázala držet krok a až v závěru podlehla o 3 body. Tento výsledek jakoby předznamenal všechno další dění. Zápas s extraligovými Pardubicemi prohrála o bod, stejně tak i se slovenským Zvolenem. S Berlínem pak o 5 a s Maďarkami o 8 bodů. „Tým jakoby měl vždy v závěru obrovskou smůlu, která mu nedovolila otočit vývoj na svoji stranu. I tak jsme získaly spoustu cenných zkušeností, které zúročíme snad v budoucnu," řekla trenérka sadského družstva Blanka Žánová.

Starší hráčky se naopak s nikým moc nemazlily. Ve skupině narazily nejprve na Havlíčkův Brod, který v tréninkovém tempu porazily 92:17, Danax Košice 53:35, Valosun Brno 68:19. Poslední utkání ve skupině bylo o první místo, které zaručovalo přímý postup do finále. Darascak Budapešť byl neporažený a nepříjemný soupeř, který hrál silově do těla a Sadské se jen obtížně dařilo překonávat zónovou obranu jeho vysokých hráček. S postupem času však soupeřky odpadly fyzicky a Sadská po výhře 42:34 postoupila do finále.

Tam narazila na neméně nepříjemné Maďarky – Battai Villámok. Zde se zápas také tahal o každý bod. V závěru pak maďarský rozhodčí přestal pískat soupeřkám technické nedostatky, Sadská obdržela tři koše po krocích a o vítězi bylo rozhodnuto.

„Stříbro z turnaje, kde byla tak výrazná mezinárodní účast, v Sadské opravdu  potěšilo. Malé následovnice, kterých je stále více, mají nač navazovat. Jejich vzory obstály na výbornou. Edita Holubová a Veronika Joštová byly vybrány i mezi All Stars turnaje," řekl spokojená trenérka.