BK PARDUBICE – NYMBURK  103:55

Pardubice odčinily zaváhání z minulého kola a potvrdily, že patří mezi nejžhavější kandidáty na titul. Po úvodních minutách Nymburští  přestali bojovat a soupeř nasadil k trháku. Dařila se mu střelba a když neproměnil, měl díky velké výškové převaze mnoho útočných doskoků. V poločase byl rozdíl téměř třicetibodový a zápas byl rozhodnut.

Body Nbk: Bubeník 16, Ivan a Kolář 10, Šiler 6, Kosík a Mráz 4, Sarna 3, Kotásek 2. Čtvrtiny: 32:14, 22:11, 18:20, 31:10.

JBC BRNO – BCM  NYMBURK    87:71

Hosté hráli se soupeři na zemi a dokázali je mnohem lépe odstavovat od koše než v předešlém mači. Přesto se domácím několikrát podařilo doskočit a to ve spojení s několika  chybami Nymburka mělo za následek ztrátu sedmi bodů v poločase. V poslední čtvrtině trefil soupeř několik trojek a to spolu s rostoucí únavou na nymburské straně vedlo k odskočení Brna tři minuty před koncem na deset bodů. Výsledný rozdíl je pro hosty příliš krutý.

Body Nbk: Bubeník 26, Kotásek 15, Ivan 14, Sarna a Kolář 8, Mráz 3. Čtvrtiny: 25:20, 20:17, 21:23, 21:11.