NYMBURK – LITOMĚŘICE  111:48

Do prvního extraligového utkání v roce 2014 na domácí palubovce nevstoupili nymburští mladíci vůbec dobře. Od prvních minut sice dobře bránili, ale přechod na útočnou polovinu jim vázl a ztráceli  při něm až příliš mnoho míčů. Ve hře pět na pět málo pohybovali míčem, a tak nastříleli jen dvacet bodů.
Od druhé čtvrtiny ale utkání naprosto ovládli a celkový výsledek naprosto ukázal poměr sil na hřišti.

Výhra o šedesát tři bodů domácí basketbalisty i jejich trenéry potěšila, ale jejich hra jim také ukázala mnohá okénka, na kterých musí zapracovat.

Body Nymburka: Šubert 21, Bubeník 18, Senohradský 17, Svoboda 16, Stegbauer 12, Lukaševič 10, Kozina 7, Vaněk 4, Sarna 4, Rykl 2. Fauly: 15:14. Trojky: 13:5. TH: 14/10 – 7/5. Čtvrtiny: 20:11, 39:11, 28:10, 24:16.