SOKOL PRAŽSKÝ – NYMBURK    77:65

Do utkání vstoupily oba týmy nervózně. Zatažené obrany nedovolovaly jednoduchý nájezd do koše. Hosté ve druhé části bodově odskočili a  bylo z toho poločasové vedení 30:42. Ve třetí čtvrtině však Sokol zvýšil tempo a na Nymburku jakoby se začal projevovat strach z vítězství. Hosté přestali aktivně bránit a jen díky relativně dobré práci na útočné polovině po třiceti minutách drželi vedení o šest bodů. V poslední části však přišel obrovský kolaps. Sokol výbornou obranou odřízl Matěje Svobodu a hra Nymburských se pod tlakem rozpadla.

Body Nymburka: Svoboda 33, Bakule a Senohradský 10, Dlugoš 5, Kurka, Kotásek a Bubeník 2, Rykl 1. Fauly: 19:21.  Trojky: 4:8. TH: 19/9 – 19/13. Čtvrtiny: 18:18, 12:24, 23:17, 24:6.

VYŠEHRAD – NYMBURK  67:82

Do utkání vstoupili hosté velmi aktivně a agresivně. Tvrdou hrou do koše získávali fauly a jednoduché body z trestných hodů. V obraně dobře kombinovali osobní obranu se zónovou a vytvořili si po čtvrtině třináctibodový náskok. Ten si udržovali. Navíc ve druhém poločase vedli až o dvacet osm bodů. Nymburk podal mnohem kolektivnější a agresivnější výkon.

Body Nymburka: Svoboda 21, Sarna 16, Bakule a Senohradský 10, Dlugoš 8, Kolář 6, Kurka 5, Rykl 4 a Bubeník 1. Fauly: 27:18. Trojky: 2:6. TH: 20/11 – 34/24. Čtvrtiny: 9:22, 20:19, 17:30, 21:11.