Vaughn má za sebou úspěšný ročník. V PAOKu strávil svou čtvrtou sezonu profesionální kariéry od ukončení univerzity v Georgetownu. 
V řecké lize byl oporou týmu, který skončil na třetím místě za oběma euroligovými giganty Panathinaikosem Atény a Olympiakosem Pireus. Průměrně zapisoval ve 28 zápasech 8,4 bodů a 5,5 doskoků.

V základní pětce nastoupil Vaughn i ve všech 16 zápasech Soluně v posledním ročníku Eurocupu, kde PAOK skončil stejně jako Nymburk ve skupině LAST 32.

V průměru na utkání nastřílel 9,6 bodu a doskočil 4,7 míčů. Nejlépe mu vyšel zápas základní skupiny v Zielone Goře, kde zaznamenal 19 bodů a sedm doskoků.

Ve třech předchozích sezonách v Evropě působil šestadvacetiletý Vaughn po jednom roce v prvoligových týmech Port of Antwerp Giants (Belgie), Keravnos Strovolou (Kypr) a KAO Dramas. V Keravnosu si americký pivot zahrál pohár Eurochallenge.

„Julian je kvalitní hráč, který se loni osvědčil ve velmi kvalitní řecké lize. I v Eurocupu měl slušnou sezonu. Vyniká atletičností, pomůže nám na doskoku a v neposlední řadě má také charakter, což v týmu potřebujeme. Je příslibem do složení kádru na příští sezonu. Doufám, že nám hodně pomůže," řekl na adresu nové posily trenér Nymburka Ronen Ginzburg.

„Není to typická hvězda, spíše týmový hráč. Věříme, že v Nymburce nejen naváže na svoje výkony z posledního ročníku, ale půjde ještě nahoru," dodal.

(Tomáš Laš)