Tentokrát Nymburáci vyjeli do Berouna, kde je čekal tým se soupiskou z druhé ligy s postupovými ambicemi. Utkání bylo od počátku velmi intenzivní, nicméně již první čtvrtina nastínila, kde je největší síla týmu BC Real Réma, když dovolili domácím pouze čtyři body za čtvrtinu. Právě precizní obrana a zlepšená úspěšnost střelby zpoza tříbodové čáry byla klíčem k úspěchu a výhře  hostujícího celku v poměru 58:76.

V dalších čtvrtfinále si poradili favorité se svými soupeři a tak uvidíme v semifinále další zajímavá utkání. BC Real Réma nastoupí v sobotu 6. května od 16 hodin v hale ZŠ Komenského proti Slanému a Kladno se utká s Poděbrady. Zápasy o umístění se odehrají v neděli 7. května.

Body: Celina 16, Dragoun 12, Leopold 10 - Holík 20, Jirák 17, Votroubek 15, Szita 12.