S Pardubicemi má Nymburk vynikající bilanci. V celé historii s nimi sehrál 40 zápasů, z toho 37 vítězných. A protože úvodní dvě semifinále také vyhrál, čeká se, že by dnes Nymburk měl uspět znovu a ukončit semifinálovou sérii 3:0. Trenér Katzurin tomu rovněž věří. „Očekávám, že budeme na zápas dostatečně koncentrováni. Všichni chceme vyhrát, sérii ukončit a hrát už finále,“ řekl na úvod Muli Katzurin, který však nevěří, že třetí zápas bude jen formalita.

„Nic není u konce. Každý tým, každý hráč chce Nymburk porazit a Pardubice nejsou výjimkou. Rozhodně nám nepřijedou zápas darovat. Je třeba vědět, že hrát třikrát za sebou proti stejnému soupeři není nikdy snadné.“ ví dobře Muli Katzurin, který i před tímto utkáním má připraveny další herní novinky. „Ty si ale necháme až na finále,“ zdůraznil kouč, který slíbil hráčům volno. „Pokud předvedou uspokojivý výkon slíbil jsem hráčům před finále o nějaký ten den volna navíc,“ přiznal kouč úřadujícího mistra Muli Katzurin.

Třetí semifinále play off se hraje od 18 hodin ve sportovním centru Nymburk.

Hrajte o čtyřkolku

Každý, kdo si zakoupí platnou vstupenku, vyplní na zadní straně předtištěný formulář a vhodí po utkání vstupenku do urny u FanShopu, zúčastní se slosování o čtyřkolku, které proběhne v rámci případného druhého finálového utkání 29. 5. Majitelé permanentek si mohou na pokladně vyzvednout oproti své permanentce speciální kupon, který rovněž vyplní a vhodí do slosovací urny. Počtem návštěv na jednotlivých utkáních se zvyšuje pravděpodobnost výhry. Na 2. a 3.místě pak budou vylosováni další výherci, kteří obdrží poukaz na permanentku na sezonu 2010/11 na všechna domácí utkání Adriatické ligy a Mattoni NBL.

Tomáš Laš