Poděbrady - Kondoři Liberec 97:72

Poděbrady se díky vítězství nad Libercem dostali na osmou příčku aktuální tabulky. Utkání pro sebe domácí rozhodli ve třetí čtvrtině, ve které dali třiatřicet bodů, zatímco hosté jen osmnáct.

Ovšem domácí tým byl v tvrdém a bojovném zápase o krok napřed už po první desetiminutovce, kterou vyhrál o tři body. V poločase vedly Poděbrady o pět bodů. Pak ale přišla bodová smršť, ve které vynikal, jako už tradičně, Pavel Beneš. Tomu zdatně sekundoval Luboš Stria, který zatížil konto soupeře dvaceti body.Čtyřiadvacet bodů dal sice liberecký Hampton, ale to nebylo Kondorům nic platné. Domácí si pak v poslední části s přehledem hlídali vedení a vyhráli i toto hrací období.

Body: Beneš 23, Stria 20, Mujagič 18, Špička 15, Castleberry 13, Norwa 3, Vrchota 3, Hubálek 1, Soliver 1 - Hampton 24, L. Tóth 11, Landa 11, T. Tóth 9, Černošek 5, Marek 5, Blažek 4, Gajdošík 3. Trojky: 23/11 - 26/4. Čtvrtiny: 19:16, 18:16, 33:18, 27:22. TH: 40/30 - 27/18. Doskoky: 29:32. Fauly: 24:32. 5 chyb: 30. Páleník - 30. Blažek, 37. T. Tóth, 40. Gajdošík. TCH: 30. Blažek, 30. Páleník, 32. T. Tóth. Rozhodčí: V. Lukeš, Paulík, L. Lukeš. Diváci: 450. Nejlepší hráč: Stria.