Hostující hráčky vyhrály první čtvrtinu o čtyři body, v poločase byl stav nerozhodný 31:31. Před závěrečnou částí měl domácí tým náskok dvou bodů. Dvě minuty před koncem snížila trojkou nymburská Wellsová manko na tři body. Drama se ale v závěru nekonalo, prapor domácího celku držela McCallová, která svými body rozhodla.

Nymburk se v tabulce skupiny H propadl na třetí místo za slovenský Ružomberok, u kterého hrají nymburské ženy další zápas. Ten je na programu ve středu 28. listopadu. Maďarský tým si polepšil a je momentálně první. Ovšem vedoucí trio má shodně pět bodů, a tak se dá ještě očekávat tvrdý boj o postup.

Největší rozdíl ve skóre ve prospěch domácích byl v samotném úvodu utkání a pak ve druhé polovině poslední čtvrtiny, kdy se náskok Szekszárdu poprvé dostal nad deset bodů. O osudu utkání rozhodovaly dvoubodové koše, ve kterých byli domácí dvakrát úspěšnější, hostům se zase dařilo z dlouhé vzdálenosti, ale na výhru to bylo málo.

„Bohužel, pokud nedáme z bezprostřední blízkosti koše, nemůžeme vyhrát,“ lamentoval po utkání trenér nymburských hráček Daniel Kurucz. Nejlepšími hráčkami byly na straně českého týmu Chloe Wells a u soupeře po zranění vrátivší se Bishop.