Hned první den sadské hráčky zvládly na výtečnou tři zápasy. Až poslední tým skupiny nebyl mix, ale čistě chlapecké družstvo. Sadská měla zajištěné semifinále, které zvládla a ve finále se opakoval zápas s Virumem. Tady kluci svoji roli favorita potvrdili. Vosám zůstalo druhé místo po prohře 32:46.

V kategorii U12 začínaly holky Sadské s družstvem SCALA Hamburg a vyhrály 24:15. Další zápasy byly pohodovou záležitostí. „Až když nastoupil tým SC Rist Wedel, nevěděli jsme, jestli si nespletli kategorii. Několik hráček bylo výrazně vyšších než naše největší a jejich pohyb napovídal také větším zkušenostem. Basketbal to byl ale krásný,“ řekla Žánová. Hektický závěr Sadská zvládla. „Průběh turnaje však napovídal, že se s tímto soupeřem potkáme i ve finále a to se také stalo,“ přidala trenérka Sadské, jejíž družstvo nehezkou přetahovanou nakonec prohrálo. „I tak patří holkám absolutorium, co v těžkých zápasech dokázaly zahrát,“ chválila Žánová.
Nejstarší U14 porazily postupně tři týmy a šly do čtvrtfinále. Tam rychlou smrt zvládly, ale pak v semifinále prohrály s pozdějším vítězem BV Hoofddorp. „O to víc jsme se zaměřili na boj o bronz, který jsme zvládli a brali třetí místo. Náš semifinálový přemožitel si ve finále poradil s týmem LYRA NILA 53:24,“ popisovala průběh zápasů Žánová.

„Turnaj byl skvělý a všem holkám lze jen poděkovat za výkony, rodičům, kteří nás doprovázeli, za podporu a popřát jim, aby se jim dařilo i dál,“ dodala trenérka Blanka Žánová.