Pokud chcete být u toho, neváhejte a s předstihem si zajistěte vstupenky na tuto výjimečnou a skvělou podívanou. Více informací o vstupenkách, které jsou již v prodeji, najdete na webových stránkách nymburského klubu.

Přivítat v České republice CSKA Moskva je už samo o sobě svátkem, ale co teprve, když se hráči nejlepšího ruského celku posledních let představí hned dvakrát během jednoho dne? Nejprve totiž ověří rostoucí připravenost české basketbalové reprezentace mužů do 19 let na domácí světový šampionát příslušné kategorie juniorský výběr CSKA (začátek v 13:45 hodin). Čeští basketbalisté si jako svůj cíl pro mistrovství světa vytyčili postup do play off, které bude v červenci hostit právě O2 Arena. Že by byl nedělní zápas generálkou na vysněné čtvrtfinále?

Nejkvalitnější basketbal papírově stále ještě juniorské kategorii na území republiky za poslední roky bude ale pouze předkrmem tomu hlavnímu programu. Krátce po skončení mače nadějných basketbalistů si vezme slovo VTB liga a utkání ČEZ Basketball Nymburk versus CSKA Moskva (začátek v 17:00 hodin). Nymburk bude chtít armádnímu celku oplatit porážku z Ruska o devět bodů.

Vidět obhájce prvenství ve VTB lize, dvojnásobného vítěze Euroligy a několikanásobného ruského šampiona na vlastní oči se nepoštěstí každý den. Navíc se mu postaví to nejlepší, co česká klubová scéna v čele s reprezentanty Bendou či Welschem nabízí.

Tomáš Laš