NYMBURK – USK PRAHA  81:66

Bylo to jako v prvním zápase s týmem Svitav. Nymburský tým se hodně pomalu rozjížděl, pak ale jeho hra nabrala tempo a hosté neměli žádnou šanci.

První čtvrtinu dokonce vyhráli Pražáci o pět bodů. Navíc Nymburk dostal dvacet šest bodů, což není dobrá vizitka pro českého mistra a jeho hru v defenzivě. Už ve druhé části ale domácí ukázali svoji sílu a zápas nabral jasný směr. USK nastřílelo ve druhé desetiminutovce pouhých osm bodů, víc jim domácí nedovolili. A přestože zbylé dvě části skončily jen minimálním bodovým rozdílem, Nymburk se mohl těšit ze druhé výhry.

Body: Tapoutos 18, Benda 11, Pavkovic 11, Houška 9, Palyza 8, Sokolovský 8, Abrams 6, Hruban 6, Nečas 3, Pomikálek 1 – Šotnar 16, Meno 15, Mareš 10, Votroubek  8, Cvek 6, Slavík 6, Vocetka 3, Feštr 2. Trojky: 30/13 – 15/3. TH: 18/10 – 27/17. Doskoky: 47:31. Fauly: 23:19. Rozhodčí: Macela, Vondráček, Baloun. Čtvrtiny: 21:26, 23:8, 18:15, 19:17.