Nymburk – Ostrava 100:59

Ostrava přijela do Nymburka k dohrávce patnáctého kola bez svého nejlepšího střelce Stojačiče a nejlepšího doskakovače Petra Bohačíka a také bez Zaharijeviče. Naopak nymburský tým byl kompletní, a byť měl v lednu za sebou už jedenáct zápasů, působil stále energičtějším dojmem. A jestli někdo očekával unavený výkon, tvrdě narazil.

V první čtvrtině dovolili domácí hostujícímu týmu jen deset bodů, ve druhé části jen o čtyři víc. A sami spustili bodovou smršť. Vymalováno bylo dávno před poločasem.

Body: Kříž 15, Hruban 14, Davis a Peterka po 13, Myers a Vyoral po 10, Pumprla a Bohačík po 8, Novotký 6, Benda 3 - Alleyn 21, Bažant 12, Nábělek 9, Boggs 7, Koloničný 4, Stanojevič a Svoboda po 3. Trojky: 37/10 - 25/6, TH: 17/10 - 4/3. Doskoky: 64:33. Fauly: 11:19. Čtvrtiny: 23:10, 39:14, 21:20, 17:15. (mal, tl)