Turów Zhořelec– ČEZ Nymburk 68:66

První utkání skončilo remízou 61:61 a itentokrát bylo utkání defenzivně laděné a velmi vyrovnané. Nymburk ho prohrál odva body a letošní ULEB pro něj skončil.

Zápas rozehráli lépe stejně jako před týdnem vPardubicích nymburští hráči, ovšem druhá čtvrtina jim nevyšla a prohráli ji odeset bodů. Domácí hráči dokázali vyhnat svůj náskok až na čtrnáct bodů. Hlavně díky pilnému střelci Loganovi, který nasbíral 23bodů– nejvíce ze všech. Ovšem Nymburk se nevzdal a závěr pořádně zdramatizoval. Za stavu 68:66 šel do útoku, ovšem ani nadvakrát neuspěl. Rozhodčí, kteří během utkání udělali několik chyb, se ještě radili, zda uznat Nymburku technický koš, ovšem jejich verdikt nakonec potěšil příznivce Turówa.

Body: Logan 23, Drobnjak 17, Ljubotina 9, Rodriguez 7, Kelati 5, Scekic 4, Witka 3– Benda 14, Křemen 14, Rančík 12, Mack 9, Lee 8, Sokolovský 5, Schilb 4.Trojky: 6/25– 4/12. TH: 8/14– 12/16. Fauly: 19:16. Pět chyb: Rodriguez (TZ). Doskoky: 26:22. Rozhodčí: Facchini (ITA), Bulto (ESP), Piloidis (GRE). Čtvrtiny: 18:21, 23:13, 13:13,14:19.