Děčín – Nymburk  56:62

Také po dvou týdnech na děčínské palubovce Nymburk vyhrál. Tentokrát si ohlídal úvod zápasu a po jednoznačném náskoku o čtvrtnáct bodů už po první čtvrtině kontroloval dalších dvacet minut. Na rozdíl od prvních deseti minut však domácí přitvrdili obranu a nepouštěli soka do rychlého protiútoku, který hostům nesl ovoce na začátku zápasu.

V posledním hracím období však domácí začali nepříjemně dotírat. Po šňůře 14:2 se domácí dotáhli na rozdíl jednoho bodu 54:55, ale poslední krok nedokázali udělat. Dvěma body hostům pomohl Lawrence a trojkou Abrams dokázal povýšit náskok na šest bodů. V posledních dvou minutách už si hosté domácí blíž než na čtyři body nepustili.

„Byl to těžký zápas s dobrým soupeřem. I když jsme začátek zápasu kontrolovali, tak je vidět, že proti týmu jako je Děčín nesmíte přestat hrát ani v útoku ani v obraně na žádnou chvíli,“ ulevil si kouč Nymburka Ronen Ginzburg.

Body: Sanders 20, Pomikálek 10, P. Houška 9, J. Houška  6, Soukup 4, Stria 3, Burke 2, Landa 2 – Nečas 13, Abrams 12, Wilson 12, Sokolovský 8, Benda  7, Lawrence 5, Palyza  5. Trojky: 23/7 – 24/7. TH: 15/9 – 16/13. Doskoky: 37:35. Fauly: 21:21. Rozhodčí: Galajda, Hošek, Znamínko.