Nymburk – Brno 96:63

Domácím košíkářům stačilo hrát naplno jen dvě čtvrtiny. Zřejmě rozhodující náskok si vytvořili hned v té první, kterou vyhráli 22:8. Pak jen udržovali náskok, který ještě výrazně navýšili ve třetím hracím období.

„První poločas byl takový dost rozháraný, hra se kouskovala kvůli faulům a v hale nebyla taková atmosféra, jaká bývá v jiných zápasech. Měli jsme z toho takový všelijaký pocit a věděli jsme, že jestli si to nechceme udělat zbytečně složité, musíme vletět lépe du druhého poločasu,“ vyprávěl po utkání Pavel Pumprla, kapitán nymburského týmu. „Základní pětka zvládla vstup do druhé půle perfektně a po chvíli bylo po zápase. Snažili jsme se tempo udržet a docela se nám to dařilo. My to bereme jako přípravu na úterý, což je pro nás mnohem důležitější zápas,“ řekl kapitán Nymburka.

Do Nymburka přijede tým Oostende

Další zápas čeká na nymburské basketbalisty opět hned v úterý. Na své palubovce ve Sportovním centru budou hrát utkání dalšího kola Ligy mistrů. A přijede zajímavý soupeř. Český mistr se střetne s týmem Oostende. Zápas bude mít úvodní rozskok v 18.30 hodin.