Muži B – 1. liga
Nymburk B – Opava B 71:81. Nymburské B mužstvo mužů nestačilo v omezené sestavě bez pendlů A – týmu, kteří byli na tripu VTB ligy, na domácí palubovce na rezervu Opavy. Ta byla po celý zápas ve vedení a domácím se nepovedlo soupeře ve skóre přeskočit. Nymburské hráče trápila především nízká úspěšnost střelby a útočný doskok soupeře. (body Nymburka: Bělohradský 20, Kolář a Kotásek po 13, Ivan 10, Dlugoš 8, Vitek 4, Bubeník 3.

U17 – extraliga
BA Nymburk – GBA 63:51. První čtvrtina byla vyrovnaná, oba týmy se snažily hrát rychle dopředu. Ve druhé čtvrtině se domácí střelecky trápili. V závěrečné čtvrtině Nymburk přitvrdil v obraně a tím dokázal získat několik míčů a mohl tak přejít do rychlých protiútoků, které rozhodly o jeho vítězství. (Novotný 20, Šiler 13, Mráz 12, Mikula 5, Zajíček 4, Mareš 4, Tejček 3, Drtina 2).
BA Nymburk – BK Lokomotiva Plzeň 64:46. Opět domácím nefungovalo obranné doskakování a klukům se nechtělo moc běhat. Po přestávce se konečně nymburští hráči probudili, začali lépe bránit a nedovolili soupeři lehce skórovat. Utkání dovedli do vítězného konce a do play off jdou z druhého místa, kde narazí na tým z Brna. (Novotný 14, Mráz 13, Kulich 7, Mareš 6, Šiler 6, Vejvar 5, Mikula 5, Adamec 5, Drtina 2, Zajíček 1).

U14 – liga
BK Kondoři Liberec – BA Nymburk 32:44 (Najman 10, Kábrt 9, Studnický 6, Vosejpka 5, Hodač a Pavlíček po 1).
Slovan Varnsdorf – BA Nymburk 77:55 (Kábrt 28, Hodač 15, Zdobinský 13, Vosejpka 9, Najman a Vaníček po 4, Pavlíček 3, Studnický 1).