Pochopitelně největší zastoupení má mistrovský Nymburk, jehož hráči nastoupí v dresech obou týmů. Celkem se jich na palubovce představí šest. Navíc kouč Kestutis Kemzura povede tým Mazáků.

Jak bylo řečeno, do sestav se dostalo hned šest hráčů Nymburka. Fanoušci zvolili i sedmého Chestera Simmonse, ten ale kvůli zranění nemůže nastoupit. V základní sestavě „Mazáků" ho tak nahradí děčínský Luboš Stria, který tak doplní kvarteto Sanders, Jiří Welsch, Petr Benda a Jakub Houška. Ten se do první pětky dostal na poslední chvíli, když jen o čtyři hlasy porazil prostějovského Radka Nečase.

„Mladé pušky" potáhne děčínský rozehrávač Tomáš Vyoral společně s nymburskými Tomášem Pomikálkem a Matějem Svobodou a pivoty Jiřím Jelínkem a Ondřejem Kohoutem. Jako trenér je povede Pavel Budínský z druhého Děčína.

Pro samotné hráče je pak připravená zajímavá motivace. Vítězný tým si mezi sebe rozdělí finanční bonus a nejužitečnější hráč celého utkání bude mít možnost měsíc jezdit zapůjčeným vozem.

K vidění budou i populární dovednostní soutěže. Ve dvou z nich, při střelbě za tři body a v soutěži, která bude porovnávat šikovnost smíšených týmů, se představí i hráčky Ženské basketbalové ligy.

Akci hostí 16. března od 18:30 pražská hala Královka.

(s využitím ČTK)