Muži Basketbalu Polabí opět doplatili na termín utkání v pátek. Právě na tento den plánují soupeři svá domácí utkání s Nymburkem, aby hosté nemohli nasadit pendly z NBL. Plzeň, další soupeř v 1. lize, mohl zapojit kompletní soupisku a díky tomu nad osmičkou Nymburka s převahou juniorů zvítězil 104:72.

Extraligové juniory U19 předčil domácí Kolín až díky poslední čtvrtině 85:74. Nejvíce chyběla přesnost střelby z dálky a v konci bohužel i lepší obrana a doskok. V Pardubicích se odehrávalo drama. Po vyrovnaném poločase a až devítibodovém vedení ve třetí čtvrtině nakonec urvali nymburští hráči výhru o bod 76:75.

Starší žáci U15 doma neprohráli, i když v prvním zápase si trochu zahrávali s ohněm. Nad USK vedli skoro o dvacet bodů, ale ti se ve čtvrté čtvrtině dotáhli na rozdíl jednoho koše. Koncovku Nymburk zvládl a vyhrál 78:72. Z výsledku dalšího zápasu proti BA Sparta 71:48, i při zapojení všech hráčů, je jasné, že soupeř mnoho nekousal.

Starší minižáci U13 vyhráli všechny čtyři zápasy. Doma proti Roudnici 52:32 a 57:15, venku proti Berounu to bylo těsnější 53:49 a 61:49.

Nejmladší minižáci U11 to měli s Mělníkem půl na půl. První zápas vyhráli 71:37, ale ve druhém zaspali úvod a prohráli 43:48.