Muži Basketbalu Polabí si poradili s béčkem USK Praha 96:70 díky výborné produkci trojek. Třináct z dvaceti pokusů znamenalo vyšší úspěšnost než z čáry trestných hodů. Exceloval Standa Votroubek s trojkami 6/5.

Junioři U19 museli o svá vítězství tvrdě bojovat. O výhře 83:80 nad Snakes Ostrava rozhodla třetí čtvrtina (32:15), kterou Nymburk jako jediné hrací období vyhrál. Ještě dramatičtější výhra přišla v zápase s Prostějovem. Až prodloužení přineslo výsledek 100:95, i když soupeř ve třetí čtvrtině vedl o pattnáct bodů.

Starší žáci U15 neměli s týmy z východních Čech tolik práce. Nad Litomyšlí vyhráli 74:58, byť rozhodující byla až poslední desetiminutovka, která skončila 27:6. Pro výhru nad Pardubicemi 71:53 udělali domácí nejvíce práce v první čtvrtině v obraně (19:6), pak se hra vyrovnala. Hosté dotáhli na pět bodů, ale sedm bodů domácích v řadě dalo klid do koncovky.

Starší minižáci U13 rozdrtili DDM Praha 10 výsledkem 108:4 a 82:21. Nymburk dominoval ve všech basketbalových dovednostech. Na Velké Ohradě v Praze byly zápasy vyrovnanější. Hosté z Nymburka vyhráli 59:34 a 65:47, i když v každém zápase urvali domácí alespoň výhru v jedné čtvrtině.

Nejmladší minižáci U11 BA Nymburk prokázali svou převahu nad stejně starými domácími milovickými hráči a zvítězili 62:42 a 66:23. O den později hráči NBK Juventa Milovice rozložili DDM Praha 86:2 a 31:16.