Ty potvrdily hned první vysokou výhrou nad výběrem MSZ kraje. Druhý zápas se Žilinou byl o poznání dramatičtější. Hned od počátku sice Sadská vedla, ale soupeřky po poločase přitvrdily, zápas otočily a vedly již o devět bodů. Jenže s tím se sadské hráčky spokojit nechtěly. Rvaly se o každý míč, dařila se jim střelba i rychlé protiútoky, a tak vývoj zápasu otočily na konečných 57:51. Poslední zápas ve skupině s SBŠ Ostrava byl neméně dramatický. Až ke konci se podařilo Vosám odskočit na větší rozdíl a po výhře 72:52 už bylo jisté, že nějaký kov získají.

Po dalších vítězných zápasech braly nakonec zlato, protože jako jediné prošly celým turnajem bez porážky.

Do All Stars turnaje byly ze Sadské vybrány Nikola Veselá a Michaela Holíková.

Pořadí: 1. Sadská, 2. Žilina, 3. Ostrava A.

První zápas začínala přípravka s týmem Staré Turé. Slovenský soupeř disponoval několika velkými hráčkami, ale se zkušenostmi na tom byl podobně. Větší počet odehraných přátelských zápasů byl základem výhry sadských 75:7. Další soupeři již nebyli tak lehkým soustem. I tak se bojovalo ze všech sil a po nervydrásajícím zápase s domácí Ostravou se Sadská umístila překvapivě na 1. místě své skupiny. Po prohře v semifinále se utkala opět se slovenským týmem – BC Nitra. Vyrovnané utkání rozhodla jediná hráčka soupeřek, která běžně nastupovala i za starší týmy Nitry a svou výškou i v nich vynikala. Sadská se nakonec musela spokojit se čtvrtým místem, ve které dopředu nikdo nedoufal.

Pořadí: 1. Hradec Králové, 2. Ostrava A, 3. Nitra, 4. Sadská, 5. Felix Zagorje, 6. NH Ostrava, 7. Ostrava B, 8. Stará Turá.