Družstva byla rozdělena do 4 skupin, jejichž složení neodpovídalo výsledkům minulého finále. Vzhledem k rozvržení skupin se do finále nedostaly kvalitní týmy, naopak některé měly cestu tak snadnou, že to bylo až zarážející.

Sadská se v základní skupině utkala se Žďárem nad Sázavou a Klatovy. Zápas s prvním z nich byl víc boj než hezký basketbal. Od počátku dotahovala Sadská náskok soupeře z první čtvrtiny. Minutu před koncem šli do jednobodového vedení, ale závěr patřil Žďáru. Výsledkem byla prohra o tři body. S Klatovy to byl zcela jiný zápas. Vosičky od začátku diktovaly tempo hry a jasně zvítězily 85:12.

Ve čtvrtfinále na ně čekal stříbrný medailista z loňského roku Prostějov. Sadská dlouho vzdorovala, ale nakonec favorizovanému soupeři podlehla, když se na hřiště dostala většina hráček Sadské. Porážka znamenala boj o konečné 5. – 8. místo, ve kterém Vosičky přehrály Pardubice a v posledním střetnutí podlehly znovu Žďáru. Konečné šesté místo je pro basketbal v Sadské skvělou vizitkou.