Nymburk – BC Kolín 44:53 a 37:62

Vyrovnané utkání, ve kterém o vítězi rozhodla lepší fyzická kondice a větší počet hráček Kolína. V družstvu domácích byla nejlepší Vosejpková, ostatní hráčky je možno pochválit jen za obětavou hru dle jejich možností.

Ve druhém zápase se domácí hráčky už nestačily vracet do obrany a Kolín využil rychlých protiútoků. Z nymburských hráček byla nejlepší opět Vosejpková a střelecky se uplatnila Veselá.

1. zápas – body: Vosejpková 14, Mikolášová 11, Veselá 8, Dušková 7, Nováková a Homolová 2 – Bezoušková 13, Němečková 10, Bydžovská 8. Čtvrtiny: 9:11, 8:13, 17:11, 10:18. 2. zápas – body: Veselá 12, Vosejpková 10, Vajglová 7, Mikolášová 4, Dušková a Homolová 2 – Šátková 18, Bezoušková 14, Hollerová 6. Čtvrtiny: 9:20, 8:16, 8:8, 12:18.