Sadská – Pardubice 76:86

Sadská se za svůj výkon rozhodně nemusí stydět. Pardubicím byla vyrovnaným soupeřem a v prvním poločase byla dokonce bodově stále krok před hostujícím týmem.

Už v 5. minutě domácí vedli rozdílem osmi bodů a pardubický trenér si vzal oddechový čas. Ovšem to Sadskou nezbrzdilo a ta navýšila svůj náskok až na deset bodů. Poté ale začali hosté bodové manko snižovat, ovšem do kabin šla s náskokem domácí Sadská – vedla 42:38.

Domácí příznivci hnali své miláčky do ofenzivy, ale především pečlivá obrana zdobila celek Sadské. Zápas se povedl Luboši Striovi, který byl vyhlášen nejlepším hráče utkání a Pardubicím nasázel třiadvacet bodů. Stejně jako tradiční opara týmu, neomylný Timothy Lyle.

Hosté ale ve třetí a čtvrté čtvrtině ukázali svoji sílu, náskok smazali a nakonec dokráčeli k vítězství.

Body: Stria 23, Lyle 23, Mujagič 11, Špička 7, Hubálek 6, Harrison 4, Procházka 2 – Sanders 21, Gamma 16, Novotný 15, Williams 13, Phillips 13, Přibyl 8. Trojky: 16/7 – 18/8. TH: 17/15 – 25/16. Doskoky: 22:32. Fauly: 22:20. 5 chyb: 40. Mujagič Denis – 35. Gamma Kamaldin. TCH: 26. Špička David. Rozhodčí: Zachara, Hruša, Lukeš. Diváků: 320. Čtvrtiny: 23:16, 19:22, 17:25, 17:23. Nejlepší hráč: Stria Luboš (Sadská).