Domácí Vosy hostily průběžně druhé Pardubice a první UP Olomouc. V obou případech zvítězily. Zvlášť porážka první Olomouce o 32 bodů potěšila. Dravému a fyzicky velmi náročnému basketbalu hostující hráčky prostě nestačily. V poločase již prohrávaly o 21 bodů a chvílemi chodily po hřišti se slzami v očích. Nevěřily v takový debakl. Bouřící hala v závěru aplaudovala ve stoje. Ve finálové skupině obsadila tak Sadská druhé místo, když ani jednou neprohrála na domácí půdě. Protože se však sčítají výsledky základní a finálové části, celkově skončily Vosy na krásném třetím místě.
Cesta k tomuto úspěchu však nebyla jednoduchá. Bez domácího prostředí začínala Sadská sezónu v Nymburce, Pečkách i Poděbradech. Tam všude hledala pronájem na tréninky, protože hala ve městě byla finančně nedostupná. Všechny zápasy se tak musely odehrávat na hřištích soupeřů. Naštěstí se v té době již blížila kolaudace tělocvičny při ZŠ a tam našel ŠBK svoje útočiště. Konečně důstojné zázemí pro tělesnou výchovu žáků školy a přípravu ligových hráček.
Klid pro trénování se projevil i na výsledcích. Hodiny střeleckého tréninku, které si samy hráčky naordinovaly, se ukázaly na tabulkách úspěšnosti. Sadské hráčky vévodily pořadí trojkových i trestných hodů.
Od počátku ligových bojů se Sadská pohybovala na vyšších příčkách tabulky. A to bez zraněné klíčové hráčky Jany Michlové. I přes zdravotní problémy některých dalších hráček se podařilo získat umístění, které konečně odpovídá kvalitě družstva. To prošlo před zahájením ligy obměnou, přišly sice mladší, ale pracovité hráčky z okolí. Velmi dobře zapadly a svým přístupem k tréninku a bojovností v zápasech se po boku Vos postupně hodně zlepšovaly.
Výborné domácí publikum bývá šestým hráčem na hřišti a je potěšitelné, že v něm jsou vidět tváře dalších, menších basketbalistek. Příklad velkých Vos následují již Vosičky, které zvítězily s převahou v KP a za týden se zúčastní národního finále v minibasketbalu. Podpora dívčího basketbalu je v Sadské obrovská a tak doufejme, že úspěch dorostenek nebude poslední.