Nymburk – Prostějov 86:61

Nymburští basketbalisté rozhodli utkání ve druhé čtvrtině. Po vyrovnaném úvodu předvedli šampióni posledních let precizní obranu a nedovolili Orlům z Prostějova téměř osm minut skórovat. Nymburk vyhrál druhou čtvrtinu 25:6 a tím rozhodl o osudu zápasu.

Utkání se ve druhé polovině herně vyrovnalo, ale také proto, že na straně košíkářů z Polabí se na palubovce postupně představili všichni hráči. Nymburk si udržoval více jak dvaceti bodové vedení a zápas dovedl do vítězného konce.

Celý víkend jej povzbuzovala početná skupina fanoušků, která do moravské metropole dorazila. V sestavě vítězů se mohl nejvíce radovat Justin Gray, pro něhož to byla první získaná trofej v kariéře.

Body: Gray 14, Jagodnik 13, Lee 12, Schilb 10, Venta 9, Chán 8, Benda 6, Tomaszek 6, Křemen 4, Sokolovský 2, Slezák 2 - Miller 19, Hanavan 15, Falls 8, Beechum 7, Skibniewski 6, Villepique 4, Novák 2. Trojky: 4:4. Trestné hody: 24/18 – 23/17. Fauly: 24:26. Nejlepší hráč: Goran Jagodnik.(Nymburk).