„Rád bych za všechny hráče a celý realizační tým poděkoval našim divákům. Vytvořili skvělou atmosféru, která jistě přispěla k takovému výsledku. Naše hráče zdobila neutuchající bojovnost a vůle po vítězství. Předvedli jsme perfektní týmový výkon podpořený dobrou střelbou. Dnes nám Michal Norwa ukázal, proč jsme ho přivedli,“ uvedl spokojený manažer Poděbrad Miroslav Paskovský.

Basketbalisté Nového Jičína působili, jako by si přijeli pro povinné vítězství, ale opak byl pravdou. Zajímavostí utkání byl fakt, že rozehrávač hostí Ubilla přicestoval do Poděbrad bez svých basketbalových bot a z nabídky, kterou mu domácí poskytli, mu nejlépe padly boty manažera Paskovského, ve kterých utkání absolvoval.

„K tomu není moc co říct. Gratuluji domácím k vítězství. Především bojovali od začátku, což nám chybělo. My jsme začali bojovat až v druhé půlce, kdy už to ale nešlo, nedařila se nám střelba. Propadli jsme na začátku, nedali jsme jednouché koše a výsledek byl na světě,“ řekl po zápase hostující kouč Zbyněk Choleva.

Basketbalisté poděbradské Karmy nastoupili pouze s devíti hráči, přesto podali fantastický týmový výkon, díky němuž slaví jedenáctou výhru v sezoně a dokazují, že to s postupem do play off myslí opravdu vážně.