„Domácí byli lepším týmem,“ hlesl po utkání kouč poraženého týmu Stanislav Petr. „Jeli jsme do Prostějova s tím, že to bude těžký zápas.“ A to se také trenéru Petrovi potvrdilo.

Přesto Poděbradům svitla naděje, když se v 16. minutě vyfauloval Miller a hosté měli rázem převahu pod košem. „Když se vyfauloval Miller, byla šance na výhru. Po poločase jsme věděli, že budeme mít přesilu pod košem a domácí budou silnější na perimetru. Bohužel jsme to nevyužili. Domácí se dostávali do pozic, Beechumovi a Fallsovi se dařila střelba,“ uvedl Petr a dodal: „Mrzí mě, že jsme to nezvládli.“

Prostějovský kouč Peter Bálint měl po odchodu Millera obavy o výsledek. „Měl jsem strach, co bude pod košem dál. S doskokem byl problém již v prvním poločase, ale zabojovali jsme v obraně,“ pochvaloval si Bálint. „Upozorňoval jsem hráče, že Poděbrady jsou útočně laděný tým. Mají třetí nejlepší útok v lize. Z naší strany to bylo v útočné fázi dobré. Horší byla obrana. Bojovností jsme utkání dostali pod naši kontrolu,“ řekl prostějovský kormidelník.