Výborný výkon na straně poraženého celku podal kapitán Ladislav Sokolovský, který zatížil konto soupeře osmnácti body. Nic platné. „Od začátku se nám dařilo, v zápase jsme se dostali i do vedení. Škoda, že se nám na konci nepodařilo dát alespoň nějaký koš, aby rozdíl více odpovídal předvedené hře,“ litoval po utkání Sokolovský. „Neodehráli jsme špatný zápas, ale soupeř byl velice kvalitní. Výsledek je opticky dobrý, ale mohl být i lepší,“ dodal nymburský kapitán.

Druhým nejlepším střelcem nymburského mužstva byl spolu s Nissimem s deseti body Radek Nečas. „Zápas měl podobný průběh jako u nás, kdy jsme dobře začali a pak jsme hráli špatně. Tady jsme špatně začali a pak jsme hráli dobře,“ hodnotil utkání nymburský Nečas, kterému se dařilo výborně na doskoku.

„Balóny padaly ke mně. A když někdo vystřelil, snažil jsem se atakovat koš, protože bylo jasné, že budeme potřebovat druhé střely. Trochu mě sráželo to, že se mi někdy nepodařilo útočný doskok vyjádřit bodově,“ smutnil po zápase autor deseti nymburských bodů. „Měl jsem otevřené pozice a doufám, že to tam bude padat dál. Musím zlepšit nájezdy zpod koše, Měl jsem v zápase dva, tři, které se mi vykroutily z obroučky. S tím nejsem spokojený,“ dodal.

TOMÁŠ LAŠ