„Jsem velmi rád za vítězství. Velmi dobře jsme bránili a to nám zápas vyhrálo. Zápas byl speciální, Nymburk vyhrál po sté v řadě na své palubovce a to je významná událost. Jsem hrdý na to, že mohu já i celý tým být součástí tohoto okamžiku. Podobná série je něčím výjimečným,“ radoval se po dalším vyhraném střetnutí v nejvyšší soutěži Muli Katzurin, trenér nymburského družstva.

„Zápas bych rozdělil na dvě poloviny. Jak jsme v prvním poločase hráli dobře, tak jsme v druhém hráli špatně. I když Nymburk hrál dobře, měli jsme v druhé polovině podat lepší a koncentrovanější výkon. Zbytečně jsme ztráceli balóny, přestali jsme hrát co jsme chtěli a to byla voda na mlýn pro Nymburk,“ uvedl hostující kouč Marian Svoboda.

Poděbradský tým splnil povinnost a vyhrál nad Posledním Vyšehradem. „Určitě to bylo povinné vítězství,“ řekl po utkání poděbradský kormidelník Tomáš Hercik. „Na začátku utkání na nás byla patrná nervozita, porážky z minulých zápasů na nás zanechaly stopy po psychické stránce,“ uvedl kouč Karmy a pokračoval: „Na Vyšehradu je specifická hala. Nám se nedařily trojky a proto bylo utkání v prvním poločase vyrovnané,“ vysvětlil Hercik a našel rozhodující faktory vítězství. „My jsme zlepšili ve druhém dějství obranný i útočný doskok a přešli jsme z osobní obrany na zónovou. To byl klíč k našemu úspěchu. A také jsme dali nějaké koše z dálky, což rozhodlo o našem vítězství,“ dodal poděbradský trenér.