Nymburk B – Svitavy 87:90

Než se domácí pořádně rozkoukali, nechali hosty pohodlně střílet. Ještě že se ani oni nemohli trefit a výsledek byl stále na vážkách. Ve druhé čtvrtině si Nymburk vypracoval pětibodový náskok, který si udržoval celou část. Vše se blížilo ke zdárnému konci pro domácí, ale soupeř se nedal a mezi 36. a 38 minutou obrátil skóre ve svůj prospěch. Pak zkušení hosté svůj náskok udrželi.

Body: Valc 36, Sýkora 21, Motejlek 12, Holík a Pacovský 6, J. Hubálek a Novotný 3 – Šindelář 31, Těžký 30, Leopold 10, Sedlák 5, Havránek 6, Dvořák a Špaček 3. Čtvrtiny: 26:28, 18:11, 26:26, 17:25.

Nymburk B – Šumperk 88:73

Na domácí čekal lídr skupiny a čerstvý vítěz z Poděbrad. Trenér Růžička mohl využít i pendlující M. Hubálka a P. Slezáka. Utkání domácí začali velmi dobře, ale ani soupeř nezaostával. Do druhého poločasu vstoupil lépe Nymburk a za 3 minuty navýšil vedení na 11 bodů. Soupeř se snažil i nadále, ale domácí se tentokrát vyvarovali chyb.

Body: Slezák 31, Motejlek 20, M. Hubálek 19, Paskovský 9, J. Hubálek a Sýkora 3, Valc 2, Novotný 1 – Müller 16, Wiesner 15, Poštulka 13, Gonda 11, Vláčel 9, Šich 6, Pajer 3. Čtvrtiny: 26:18, 23:26, 21:18, 18:11.