Nový Jičín – Nymburk 98:95 pp

Košíkáři Nymburka, lídr nejvyšší soutěže a jasný favorit celé Mattoni NBL, prohrál už třetí zápas v ředě. Jeho výsledková mizérie pokračovala na palubovce druhého Nového Jičína.

Souboj prvního s druhým rozhodovalo až prodloužení. A v něm byli šťastnější domácí basketbalisté. Hosté byli sice oslabeni o Hanavana a Lewise, naopak domácí si před zápasem hodně věřili a to bylo také patrné po celý zápas. Utkání bylo stále hodně vyrovnané, Nymburk měl tentokrát hlavní problém v obraně. To byla v utkání jeho nejslabší stránka.

Body: Muirhead 22, Šarović 17, Sanders 14, Walker 10, Gavlák 9, Pandula 9, Šteffel 8, Varnelis 7, Pelikán 2 - Lee 17, Slezák 17, Ricci 15, Sokolovský 14, Benda 13, Lenzly 7, Pumprla 5, Nečas 4, Křemen 3. Čtvrtiny: 24:23, 22:19, 15:22, 20:17, – 17:14. Trojky: 16/4 – 14/7. TH: 40/34 – 26/22. Doskoky: 43:19. Fauly: 20:30. 5 chyb: 40. Pumprla, 41. Benda, 45. Sokolovský, 45. Lee. Rozhodčí: Dolinek, Hruša, Kapaňa. Nejlepší hráč: Levell Sanders (Nový Jičín).