Nymburk – SBŠ Ostrava B 66:53

Nymburk byl lepší v první čtvrtině, ale soupeř z čáry trestného hodu udržoval stále vyrovnaný stav. Druhá část patřila domácím hráčkám, které si vytvořily desetibodový náskok. Ve druhém poločase ale začaly chybovat a jen díky slabé střelbě Moravanek si náskok udržely.

Body: Hojsáková 15, Hamplová 12, Riedlová a Novotná 6, Kührová, Mýtová, Kraftová a Janoušová 2 - Bartoňová 19, Kaissová 8, Bernadyová 6. Čtvrtiny: 12:14, 20:8, 16:17, 16:14.Fauly: 24:24. TH: 28/18 - 29/9.Trojky: 1:0.

Nymburk – Loko Krnov 50:47

Domácí hráčky měly tři čtvrtiny zápasu pod kontrolou. Po vyrovnané první čtvrtině se ve druhé desetiminutovce nadýchly, aby ve třetí čtvrtině ovládly palubovku. „Deka“ na ně padla v poslední desetiminutovce. Pro záchranný pás sáhla Filková, která 65 vteřin před koncem dala trojku. Soupeř kontroval jen jednou šestkou, ale tu dal i Nymburk a zvítězil.

Body: Riedlová 12, Hamplová 8, Filková 7, Mýtová 4, Blažejovská a Novotná 3, Janoušová 2 - Bohémská a Hlaváčková 14, Pizurová 7, Palánová 6. Čtvrtiny: 10:10, 18:14, 15:6, 7:17.Fauly: 23:20 (3 hráčky hostů se vyfaulovaly). TH: 24/13 - 26:19.Trojky: 2:0.