Dacia Duster představuje pro mnohé kupující ideální kombinaci z hlediska pořizovací ceny, spolehlivosti a nízkých provozních nákladů. Aktuálně v nabídce na TipCars.com najdete více než tři sta ojetých kousků tohoto úspěšného modelu auta. Jejich ceny začínají zhruba na 120 tisících korunách, zánovní auta z roku 2023 pak koupíte klidně i za 600 tisíc korun.

„Ceny ojetin Dacia Duster se liší hlavně podle stáří auta. Nájezdy jsou rozdílné, nejojetější kousky se blíží nájezdu 200 tisíc kilometrů, průměrný nájezd je ale pod 100 tisíc. V nabídce převažují benzínové motorizace, mezi kterými vévodí atmosférická 1,6 16V. Necelá čtvrtina prodávaných ojetin má pohon 4x4. Co se týče stáří vozidel, největší zastoupení mají ročníky 2018 a 2019,“ říká Marek Knieža, ředitel inzertního auto-moto webu TipCars.com.

V dalším díle seriálu jsme pro vás vytipovali tři Dacie Duster. Více se o nich dozvíte níže, prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii.

Dacia Duster 1,2 TCe 4x4

Dacia Duster 1,2 TCe 4x4.Dacia Duster 1,2 TCe 4x4.Zdroj: se svolením Auto Palace Západ

Náš první tip je na vůz Dacia Duster 1,2 TCe 4x4, který se prodává za 349 900 Kč. Vyroben byl v březnu 2018 a najeto má 92 tisíc kilometrů.

Auto má barvu oranžová metalíza a benzinový motor o objemu 1 197 ccm s výkonem 92 kW (125 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku a pohon 4x4, tempomat, šest airbagů, dvouzónovou klimatizaci, senzor stěračů, elektronickou ruční brzdu, multifunkční volant, parkovací kameru, satelitní navigaci, startování tlačítkem a také tažné zařízení.

Dacia Duster 1,5 dCi 4x4

Dacia Duster 1,5 dCi 4x4.Dacia Duster 1,5 dCi 4x4.Zdroj: se svolením Davo Car

Náš druhý tip je na vůz Dacia Duster 1,5 dCi 4x4, který se prodává za 258 999 Kč. Vyroben byl v březnu 2019 a najeto má 178 tisíc kilometrů.

Auto má bílou barvu a naftový motor o objemu 1 461 ccm s výkonem 85 kW (115 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku se šesti rychlostními stupni, pohon 4x4, tempomat, šest airbagů, LED denní svícení, tónovaná skla, hands free, manuální klimatizaci, multifunkční volant či start-stop systém.

Dacia Duster 1,6 SCe LPG

Dacia Duster 1,6 SCe LPG.Dacia Duster 1,6 SCe LPG.Zdroj: se svolením Auto Kout Centrum

Náš třetí tip je na vůz Dacia Duster 1,6 SCe LPG, který se prodává za 289 000 Kč. Vyroben byl v květnu 2019 a najeto má 107 tisíc kilometrů.

Auto má barvu oranžová metalíza a motor na benzin a LPG o objemu 1 598 ccm s výkonem 84 kW (114 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku, tempomat, šest airbagů, manuální klimatizaci, multifunkční volant, hands free, přední světla LED, start-stop systém nebo také tažné zařízení. 

Celou nabídku Dacií Duster najdete ZDE.

Dacia Logan.
Auta s velkým kufrem. Vévodí jim starší Dacia, sází na ně i automobilka Škoda

Proč je výhodné hledat auto na webu TipCars.com?

  • Výhodou je samotný systém vyhledávání, který je postaven tak, ať je co nejvíce komfortní pro každého uživatele.
  • „Sledovali jsme, co lidé na našich stránkách nejvíce zadávají a hledají, a tyto jejich nejčastější požadavky jsme jim nabídli ve zjednodušené předvolbě. Víme, že se hlavně hledá značka, model, cena do určité výše, rok výroby, motor či převodovka. Méně už dneska lidé řeší stav kilometrů, protože v tomto údaji se dříve v inzerátech dost lhalo,“ vysvětluje ředitel TipCars.com Marek Knieža.
  • Inzertní auto-moto web TipCars.com umí každému najít auto i podle dalších detailů a přání, třeba s vyhřívanými sedadly, s automatickou převodovkou nebo s tažným zařízením. Můžete si vybrat i více aut a pak je navzájem srovnávat na takzvaném „parkovišti“. A pokud zrovna nenajdete vůz podle vašich představ, založíte si na webu „hlídacího psa“, který za vás pohlídá nové inzeráty a upozorní vás na ně.
  • Podrobnější informace k mnoha modelům starších aut i jejich hodnocení odborníkem můžete najít i ve speciální rubrice Poradna TipCars, kterou najdete ZDE.
Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé.
S těmito auty byste se chtěli projet. V bazarech najdete i luxusní kabriolety

TipCars.com patří do skupiny Vltava Labe Media, která vydává i regionální Deník.