VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikání

6.6.2012

Postřižinský Střízlík bodoval, je nejlepší nealko pivo Česka!

Nymburk - Nymburský pivovar byl nejúspěšnějším pivovarem na soutěži Pivo České republiky.

21.4.2012

Nymburské pivo ovládlo největší východoslovenský park oddechu

Nymburk - O tom, že Postřižinské pivo si vychutnávají 
v zemích, kde by to možná našinec nečekal, jsme už psali. O schopnostech našeho regionálního pivovaru tak dobře vědí třeba v Dánsku, Anglii i za Velkou louží.

4.12.2011

Kachní království v pražských Dejvicích

Praha – Kachny, kachny a zase kachny. Všude samé kachny. Tak lze charakterizovat dejvickou restauraci Perpetuum. A to nechybělo mnoho a ten článek mohl začít: Ryby, ryby a zase ryby.

4.12.2011

Přicházejí Vánoce s příchutí Evropy

Praha - Sedm restaurací v Praze. Sedm vánočních menu. Buď pětichodových, nebo sedmichodových. To vše od 5. do 30. prosince. To je stručná nabídka posledního festivalu, který letos připravila společnost Alakarte.cz. Ten festival se jmenuje Ochutnejte Vánoce.

1.12.2011

Postřižinský pivovar přichystal vánoční dárek

Nymburk - Fajnšmekři, kteří si pochutnávají na nymburských speciálních pivech, mají o důvod víc, proč se letos těšit na Vánoce.

13.8.2011

Tým českých kuchařů startuje do Afriky

Praha – Jsou čtyři. Jako mušketýři. I když… vlastně jich je celkem osm. Ale zase čtyři jsou kuchaři. Jenže jedna je žena. To by mušketýrům křížilo plány. Tady je žena třešničkou na dortu. I když o ten dortík a třešně ani tolik nepůjde.

2.8.2011

Festival ryba z Čech míří do finále

Praha /ROZHOVOR/ - Festival Ryba z Čech se přehoupl do druhé poloviny svého krátkého života. Potrvá do 15. srpna.

21.7.2011

Nejdůležitější je nepodvádět, tvrdí pěstitel květin Luděk Brzák

Sloveč -Zahradnictví u silnice ve Slovči u Městce Králové už tady zná kdekdo. Za jeho jiřinkami jezdí zákazníci z celé republiky. Řeč je o pěstiteli květin a především jiřin, Luďku Brzákovi.

21.7.2011

Zachraňuji životy a často lezu, říká pan Plachý

Vestec - Dobrovolný i profesionální hasič, ale také včelař, příležitostný divadelní herec a opravář letitých automobilů a motocyklů. Řeč je o vpravdě renesančním člověku Bohuslavu Plachém.

21.7.2011

Včely jsou vášní pana Karla Tomíčka již 30 let

Jiřice -Starší domek s velkou zahradou, na které jsou rozestavěné včelí úly. Tak vypadá království jiřického včelaře Karla Tomíčka, který se včelám věnuje už třicet let.

21.7.2011

Hlasujte o nejšikovnějšího fachmana regionu a vyhrajte!

Nymbursko - Velkopopovický Kozel na základě hlasování ocení nejšikovnějšího fachmana z vašeho regionu.

19.7.2011

ŽOSka je znovu prodaná. Zaměstnanci by měli zůstat

Nymburk /FOTO/ -Nymburský podnik ŽOS koupila společnost Legios, dříve ŽOS Louny. Tým lidí z firmy už je v Nymburce.

14.7.2011

Prý: kapr smrdí bahnem, pstruh má hodně kostí

Praha, Střední Čechy - V pátek startuje měsíční festival Ryby z Čech. Pochoutky z ryb nabídne osm restaurací - šest v Praze, jedna v Brně a jedna v Klokočné.

20.6.2011

Podnik ŽOS musí zaplatit 12 milionů. Jinak zkrachuje!

Nymburk -Nad nymburskou ŽOSkou se smráká. Ocitla se v návrhu insolvenčního řízení. Za dodávku tepla dluží 12 milionů.

12.6.2011

Kozel? Podpořilo ho přes patnáct tisíc návštěvníků

Velké Popovice /FOTOGALERIE/ - Na tradiční Den Kozla, který se konal v sobotu ve Velkých Popovicích, přišlo podle odhadů pořadatelů přes 15 tisíc lidí. Ti se mohli po roce práce odměnit oroseným speciálním polotmavým nefiltrovaným ležákem Fachman, uvařeným jednou v roce právě na Den Kozla.

7.6.2011

SOUTĚŽ: Vyhrajte s Deníkem pivo

Praha - Velkopopovický Kozel zve své příznivce i v letošním roce na již 19. Den Kozla, který se uskuteční 11. června od 9. hodin v Pivovaru Velké Popovice.

27.5.2011

ANKETA: Hlasujte pro speciální název pivního speciálu

Nymbursko - Pomozte Kozlovi vybrat název pro nefiltrovaný polotmavý ležák, uvařený speciálně jako odměna na Den Kozla, který se v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích uskuteční v sobotu 11. června. Hlasovat můžete pro tato jména: Mistr, Šikula, Fachman.

23.4.2011

Život ho naučil být v podnikatelském světě bezcitný

Praha /ROZHOVOR/ - Když jsem zaťukal na dveře jeho kanceláře, očekával jsem muže v dokonale padnoucím obleku s kravatou ladící k proužkům na saku. A zatím proti mně sedí muž v džínách a šedé mikině. Na nohou nemá luxusní polobotky, ale obyčejné kroksny - boty, které se staly hitem v každé naší domácnosti.

29.3.2011

Trafikanti: Nemáme peníze, lidé nechodí sázet

Nymbursko -Většina trafik na Nymbursku přišla o jeden z hlavních příjmů od mobilních operátorů a od Sazky.

18.3.2011

Jak zabránit předraženým nákupům

Střední Čechy - Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Střední Čechy hodnotil v roce 2009 žádosti zdravotních zařízení ve Středočeském kraji o prostředky z fondů EU. Klíčovým parametrem hodnocení žádostí o evropské dotace z ROP Střední Čechy je hospodárnost projektů.

4.3.2011

Aktuální informace o ROP Střední Čechy

Střední Čechy - Hlavní změnou, kterou Regionální operační program jako první v ČR prošel, je realokace finančních zdrojů mezi jednotlivými prioritními osami ROP SČ. Prioritou regionu Střední Čechy je integrovaný rozvoj měst, venkova a regionů, což je předmětem podpory v prioritní ose 3.

18.2.2011

Schválení změn Regionálního operačního programu

Střední Čechy - Úřad regionální rady Regionu soudržnosti Střední Čechy jako Řídící orgán ROP Střední Čechy zveřejňuje dokument revize Regionálního operačního programu Střední Čechy ve verzi oficiálně schválené Evropskou komisí ze dne 17. ledna 2011.

21.1.2011

Revize ROP Střední Čechy a nové výzvy

Střední Čechy - Revize Regionálního operačního programu Střední Čechy byla oficiálně schválena Evropskou komisí v pondělí 17. ledna 2011. V rámci této revize bude posílena zejména prioritní osa 3 Integrovaný rozvoj území.

14.1.2011

Předseda VRR a ředitel ROP jednali o dotacích z EU

Střední Čechy - Předseda Výboru Regionální rady (VRR) regionu soudržnosti Střední Čechy David Rath spolu s ředitelem Regionálního operačního programu (ROP) Střední Čechy Tomášem Novotným zavítali 7. ledna 2011 do Bruselu.

11.1.2011

Písek se bude těžit na Jezeře další roky

Poděbrady -Firma, která těžila písek na Jezeře číslo 4, bude pokračovat v těžbě na pátém Jezeru. Vykoupila totiž pozemky, kde začne těžit. Poděbraďák Jiří Najbrt uvažuje o trestním oznámení. Těžba podle něj naruší přírodu.

10.1.2011

V Nymburce padl podnik Zelko, o práci přišlo 25 lidí

Nymburk /FOTO/ -Bývalá Fruta, podnik Zelko, skončil na konci roku 2010. Brány kdysi věhlasného závodu opustilo přes 20 lidí.

7.1.2011

Cíle ROP Střední Čechy v roce 2011

Střední Čechy - Rok 2011 je již pátým rokem, kdy Řídící orgán Regionálního operačního programu Stření Čechy schvaluje žádosti o prostředky z fondů Evropské unie na rozvoj Středočeského kraje.

28.12.2010

Zaměstnance TONY si kupec nakonec nejspíš nenechá

Pečky, Nymbursko - Sto třicet lidí včetně zaměstnanců z Nymburska si definitivně musí hledat novou práci, odstupné prý dostanou.

21.12.2010

Nymburská ŽOSka propouští, prý 50 lidí do konce roku

Nymburk -Bývalý slavný nymburský podnik ŽOS, který zaměstnával více jak 2 tisíce zaměstnanců, se potýká s potížemi.

21.12.2010

Začíná propouštět i poděbradský Rosa Market

Poděbrady /FOTO/ -Podle jedné ze zaměstnankyň končí ve velkoobchodu třicet ze čtyřiceti zaměstnanců. V pondělí padl verdikt.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení