Nymburk, Tuchlovice - Třetím kolem pokračoval volejbalový krajský přebor.

22.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Foto archiv

Nymburk – Kralupy 3:1, 3:1

Volejbalisté Kralup dokázali v prvním utkání odpovědět na první vyhraný set Nymburka, když zvládli koncovku druhého setu. I třetí set se rozhodoval v koncovce, tentokrát však byli úspěšnější domácí volejbalisté. Ti si už nenechali vzít výhru a dominovali i ve čtvrté hře.

Ve druhém utkání vedl Nymburk už 2:0, pak ale Kralupy těsně vyhrály a zdálo se, že jsou zpět ve hře. Čtvrtou hru ale jasně ovládl SKP Nymburk a vyhrál opět 3:1.

SKP Nymburk: Hamerník, Hrádek, Janek, Keller, Mikulášek, Pýcha, Sedlatý, Věchet, Zelinka.

Tuchlovice – Čelákovice 3:0, 3:0

Zápas v Tuchlovicích Čelákovice nezvládly a v obou utkácních prohrály shodným výsledkem 3:0. Vedly si tak stejně jako v prvním kole na palubovce Nymburka. V tabulce jsou poslední.

Autor: Tomáš Koníček