VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stolní tenis, krajské soutěže 8. a 9. kolo

Střední Čechy/ Po týdenní přestávce pokračovaly dalším kolem stolnětenisové soutěže družstev. Utkáním kola byl tentokrát divizní duel mezi Sokolem Líbezníce a Sokolem Hudlice B. Domácí po 32 kolech bez ztráty bodu byli na svých stolech doslova deklasováni a čelo divize tak museli přenechat soupeři.

4.12.2008
SDÍLEJ:

Soutěže stolních tenistů pokračovaly v krajských soutěžích dalšími dvěma koly.Foto: Jan Vildmon

Středočeská divize
8. kolo:
Líbeznice – Hudlice B 3:10 (čtyřhry 1:1) Kraml 2 – Homolka 3, Drož 3, Dřevěný 2, Landa 1, Hudlice A – Kr. Dvůr C 10:1 (2:0) Šulc 3, Hrabár 2, Hříbal 2, Gruber 1 – Kopřiva 1, SKP ARLT Kladno – TTC Kladno 10:8 (2:0) Ulihrach 3, Prágr 2, Hrubý 2, Mrhal 1 – Zika 4, Škubal 2, Gábriš 1, Havlíček 1, Rakovník – Hořovice 10:4 (2:0) Mikeš 2, Lédl 2, Čech 2, Andrt 2 – Koros 2, Šmíd 1, Chládek 1, Neratovice – Kolín 3:10 (0:2) Beneš 1, Mottl 1, Michal 1 – Dolejší 3, Pilner 3, Uher 1, Vendl 1, Brandýs n. L. – Ml. Boleslav B 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Berger 3, Mifka 2, Šubrt 1 – Serbus 4, Nešněra 2, Zahrádka 1.
9. kolo: Líbeznice - Králův Dvůr C 10:1 (1:1) Kala 3, Vondráš 2, Janíček 2, Kraml 1, 1xWO, Hudlice A – Hudlice B 0:10 (0:2) Dřevěný 2, Drož 2, Homolka 2, Landa 2, SKP ARLT Kladno – Hořovice 10:3 (2:0) Ulihrach 3, Hrubý 3, Prágr 2, Šmíd 2, Koros 1, Rakovník – TTC Kladno 7:10 (2:0) Lédl 3, Andrt 1, Mikeš 1 – Bajer 4, Zika 2, Škubal 2, Havlíček 2, Neratovice – Ml. Boleslav B 10:5 (1:1) Mottl 4, J. Dvořák 2, Michal 2, Zd. Dvořák 1 – Fuka 2, Nešněra 1, Zahrádka 1, Brandýs n. L. – Kolín 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Šubrt 2, Mifka 2, Berger 2 – Pilner 4, Dolejší 3.
1. Hudlice B 9 8 1 0 89:28 25
2. Líbeznice 9 8 0 1 83:52 24
3. Kolín 9 6 1 2 84:51 19
4. Brandýs n. L. 9 5 1 3 76:76 16
5. TTC Kladno 9 4 2 3 80:67 14
6. Neratovice 9 4 2 3 68:69 14
7. Rakovník 9 4 0 5 61:73 12
8. ARLT Kladno 9 3 1 5 64:74 10
9. Hudlice A 9 3 0 6 62:74 9
10. Ml. Boleslav B 9 3 0 6 59:76 9
11. Hořovice 9 1 0 8 48:83 3
12. Králův Dvůr C 9 0 2 7 37:88 2

Přebor I. třídy
Skupina A
8. kolo:
Kr. Dvůr D – Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1) Včelička 3, Kopřiva 3, Hák ml. 2, Dřevěný 1, Vlasák 1 – Baier 2, Budělovský 2, Nevolný 1, 1xWO, ST–Šanov – So Příbram 1:17 (0:2) L. Knor 1 – Jaroš 4, Kotrbatý 4, Šprysl 4, Havelka 3, Veltrusy – Lány 11:7 (1:1) Jirásek 3, Šulc 3, Kuthan 2, Křišťan 2 – Spiegl 3, P. Moravec 2, J. Moravec 1, Rakovník B – Hořovice B 9:9 (2:0) Kos 3, Přibík 2, Kettner 1, Brabec 1 – Kebrle 3, Ungr 3, Čepelák 2, Pancíř 1, TTC Kladno B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Bajer 4, Vychodil 2, Havlíček 2, Mencl 1 – Srch 2, Silavecký 1, Dlouhý 1, 3xWO, Říčany B – Rožmitál 10:8 (0:2) Pokorný 3, Valenta 3, Boubelík 2, Voráč 1 – Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Čížek 1, Staník 1.
9. kolo: Kr. Dvůr D – So Příbram 7:11 (1:1) Kopřiva 3, Dřevěný 2, Hák ml. 1 – Šprysl 4, Kotrbatý 3, Jaroš 2, Mráz 1, ST–Šanov – Lochovice 1:7 (1:1) L. Knor 4, Kadeřábek 3, V. Knor 2, Kočka 1 – Budělovský 3, Protiva 2, Nevolný 1, Veltrusy – Hořovice B 13:5 (2:0) Kuthan 3, Křišťan 3, D. Šulc 3, Jirásek 2 – Kubát 3, Čepelák 2, Rakovník B – Lány 8:10 (1:1) Kos 2, Přibík 2, Rezek 2, Kettner 1 – M. Moravec 3, Vajcová 2, P. Moravec 2, Spiegl 2, TTC Kladno B – Rožmitál 11:7 (2:0) Bajer 4, Lážnovský 2, Vychodil 2, Menc 1 – Čížek 3, Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Říčany B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Boubelík 4, Voráč 2, Pokorný 2, Valenta 1 – Srch 2, Silavecký 2, Dlouhý 1, 2xWO.
1. TTC Kladno B 9 8 0 1 103:59 24
2. Lány 9 6 1 2 91:71 19
3. TTC Příbram 9 6 0 3 101:61 18
4. So Příbram 9 6 0 3 93:69 18
5. ST–Šanov 9 5 0 4 86:76 15
6. Veltrusy 9 5 0 4 80:82 15
7. Lochovice 9 4 1 4 79:83 13
8. TTC Říčany B 9 4 0 5 68:94 12
9. Hořovice B 9 3 1 5 70:92 10
10. Rožmitál 9 2 1 6 72:90 7
11. Rakovník B 9 1 2 6 75:89 5
12. Králův Dvůr D 9 1 0 8 54:108 3
Skupina B
8. kolo:
Sázava B – So Kutná Hora B 12:6 (1:1) Herout 4, Betuštiak 4, Trmal 1, Táborský 1, 1xWO – Tivodar 2, Štus 1, Bureš 1, Liberský 1, Bělá B – Kostelec n. Č. l. 8:10 (0:2) Řípa 4, Šlapáček 3, Balcar 1 – Rak 3, Menz 2, Pokorný 2, Čihák 1, AŠ Ml. Boleslav C – Libice n. C. 11:7 (2:0) Postetl 3, Antoš 3, Kouřil 2, 1xWO – Kaipr 3, Trajhan 2, Paroulek 1, Pekárek 1, Mnichovo Hradiště – Sadská 9:9 (1:1) Stránský 3, Trávníček 2, Blažek 2, Ort 1 – Wagner 4, Beran 2, Kyncl 2, Krchleby – Kolín B 6:12 (1:1) Procházka 2, Kučera 2, Král 1 – Zaplatílek 3, Ptáček 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 2, Brandýs B – Velké Popovice 11:7 (1:1) Synek 3, Sysel 3, Seidl 2, Holub 2 – Randák 1, Stupavský 1, Maršál 1, Semrád 1, 2xWO.
9. kolo: Sázava B – Kostelec 10:8 (1:1) Betuštiak 4, Herout 3, Budjač 2 – Menz 1, Pokorný 1, Čihák 1, Rak 1, 3xWO, Bělá B – So K. Hora 11:7 (2:0) Šlapáček 3, Balcar 2, Gargulák 2, Řípa 1, 1xWO – Bureš 2, Tivodar 2, Liberský 1, Štus 1, 1xWO, Ml. Boleslav C – Sadská 10:8 (1:1) Postetl 3, Čeřovský 3, Kouřil 2, Antoš 1 – Wagner 2, Beran 2, Kyncl 1, Vojáček 1, 1xWO, Mn. Hradiště – Libice n. C. 13:5 (2:0) Blažek 3, Ort 2, Stránský 2, Trávníček 1, 3xWO – Trajhan 2, Kaipr 1, 2xWO, Krchleby – V. Popovice 10:8 (1:1) Procházka 4, Kučera 3, Kemr 2 – Stupavský 2, Randák 2, Semrád 2, Maršál 1, Brandýs B – Kolín B 6:12 (2:0) Holub 2, Seidl 1, Sysel 1 – Ptáček 4, Zaplatílek 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 1, 1xWO.
1. Kostelec n. Č. l. 9 7 1 1 96:66 22
2. Mn. Hradiště 9 7 1 1 105:57 22
3. Sadská 9 6 1 2 106:56 19
4. TTC Bělá p. B. B 9 6 0 3 92:70 18
5. AŠ Ml. Boleslav C 9 5 1 3 81:81 16
6. Sázava B 9 4 1 4 68:94 13
7. Kolín B 9 4 1 4 78:84 13
8. Brandýs n. L. B 9 4 0 5 83:79 12
9. Kutná Hora 9 3 0 6 66:96 9
10. Krchleby 9 2 0 7 61:101 6
11.V. Popovice 9 1 1 7 63:99 4
12. Libice n.C. 9 1 1 7 73:89 4

Přebor II. třídy
Skupina A
8. kolo:
Roztoky – TTC Kladno C 1:17 (čtyřhry 0:2) Švarc 1 – Pavlíček 4, Pachman 4, Špalek 4, Šulc 3, Neratovice B – Přezletice 10:8 (1:1) Beneš 3, Ehl 2, Trnka 2, Čuba 2 – Ouda 3, Slunéčko 1, Weishaupt 1, 2xWO, Sn. Kladno – Mlékojedy 11:7 (1:1) Špalek 4, Kříž 2, Slabý 2, Jírový 2 – Zd. Donát 3, Legát 3, Líbeznice B – Sport Kladno 9:9, Kralupy n. Vlt. – Slaný 9:9, SKP ARLT Kladno B – TTC Kladno D 13:5 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
9. kolo: Roztoky – TTC Kladno D 10:8 (2:0) Moravec 3, Žáček 2, Švarc 2, Pöschl 1 – Vospálek 2, Novotný 1, Řezníček 1, 4xWO, Neratovice B – Mlékojedy 11:7 (2:0) Trnka 3, Beneš 3, Čuba 2, 1xWO – Zd. Donát 3, Legát 2, Halama 1, M. Donát 1, Sn. Kladno – Přezletice 13:5 (2:0) Jírový 4, Špalek 4, Kříž 2, Slabý 1 – Ouda 2, Slunéčko 1, Weishaupt 1, Štěpánek 1, Líbeznice B – Slaný 16:2, Kralupy n. Vlt. – Sport Kladno 7:11, ARLT Kladno B – TTC Kladno C 7:11 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
1. TTC Kladno C 9 8 1 0 130:32 25
2. Sport Kladno 9 6 2 1 97:65 20
3. Líbeznice B 9 6 1 2 97:65 19
4. Neratovice B 9 5 1 3 83:79 16
5. Slaný 9 5 1 3 78:84 16
6. Sn. Kladno 9 4 1 4 80:82 13
7. Přezletice 9 4 1 4 90:72 13
8. ARLT Kladno B 9 3 1 5 72:90 10
9. Roztoky 9 3 1 5 72:90 10
10. Mlékojedy 9 1 1 7 55:107 4
11. TTC Kladno D 9 2 0 7 68:94 3
12. Kralupy 9 0 3 6 50:112 –3
Skupina B
8. kolo:
Nymburk B – Bělá p. B. C 4:14 (0:2) Rufer 2, Mucha 1, Šimek 1 – Balog 4, L. Kaňka 3, Krucký 2, Slobodzian 2, J. Kaňka 1, Nymburk A – Josefův Důl 12:6 (2:0) Kyncl 3, Piroutek 3, Třešňák 2, Urbánek 2 – Niems 2, Kroupa 2, Kunst 1, 1xWO, Kosmonosy B – Sadská B 6:12 (1:1) Zajíček 2, Čech 1, Řezáč 1, 1xWO – Vojáček 4, Máka 3, Vydra 2, Hubáček 2, Mnichov Hradiště B – Sadská C 14:4 (1:1) Kracman 4, Luka 4, Rulec 4, Grill 1 – Motl 1, Počarovský 1, Hlubůček 1, Lysá n. L. – Mnichovo Hradiště C 10:8 (1:1) Boháč 4, Bittner 2, Havel 2, Adamčík 1 – Hoďák 3, Haas 2, Kastner 2, Klučov – Kosmonosy 4:14 (0:2) Chlumský 3, J. Martin 1 – M. Zajíček 3, Zahrádka 3, Durdis 3, Veselý 2, P. Zajíček 1.
9. kolo: Nymburk B – Josefův Důl 9:9 (0:2) Eliška 4, Pour 3, Šimek 1, Mucha 1 – Niems 2, Pácha 2, Kunst 2, Kroupa 1, Nymburk A – Bělá p. B. C 9:9 (2:0) Horáček 3, Třešňák 2, Piroutek 2 – Kaňka 3, Slobodzian 3, Krucký 2, Balog 1, Kosmonosy B – Sadská C 10:8 (1:1) Horsák 3, Řezáč 3, Čech 1, Durdis 1, M. Zajíček 1 – Popelka 3, Motl 2, Počarovský 1, Křepela 1, Mnichov Hradiště B – Sadská B 14:4 (0:2) Luka 4, Rulec 3, Kracman 2, Grill 2, 3xWO – Vydra 1, Hubáček 1, Lysá n. L. – Kosmonosy 2:16 (1:1) Boháč 1 – Zahrádka 4, Veselý 4, Durdis 4, Zajíček 3, Klučov – Mnichovo Hradiště C 9:9 (2:0) Kurel 3, J. Martin 2, Ševčík 1, P. Martin 1 – Haas 4, Kastner 3, Hoďák 2.
1. Kosmonosy 9 8 1 0 119:43 25
2. Mn. Hradiště B 9 7 1 1 102:60 22
3. Bělá p. B. C 9 6 1 2 102:60 19
4. Sadská B 9 6 0 3 90:72 18
5. Nymburk A 9 5 2 2 88:74 17
6. Lysá n. L. 9 4 2 3 82:80 14
7. Klučov 9 3 2 4 72:90 11
8. Nymburk B 9 3 1 5 62:100 10
9. Josefův Důl 9 2 1 6 65:97 7
10. Sadská C 9 2 0 7 61:101 6
11. Mn. Hradiště C 9 1 1 7 68:94 4
12. Kosmonosy B 9 1 0 8 61:101 3
Skupina C
8. kolo:
Králův Dvůr E – Hudlice C 1:17 (0:2) Šrámek 1 – Krous 4, Hubinger 4, Stehlík 4, Vaculík 2, Mníšek p. B. – Sedlčany B 9:9 (2:0) Šťastný 3, Sedláček 2, Macháček 1, Pecka 1 – Linhart 3, Mašek 3, Lesák 2, Kovář 1, Žebrák – Lány B 14:4 (1:1) Křemen 4, Spousta 3, Kunc 3, Jančiga 3 – Vajcová 2, Jirkovský 1, Nižbor – Stochov Honice 4:14 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice B 10:8 (2:0) Vilhelm 3, Boudník 2, Laube 2, Břížďala 1 – Dušek 3, Haník 2, Medvedský 2, Slavíková 1, Klínec – Březnice A 15:3 body nehlášeny.
9. kolo: Králův Dvůr E – Sedlčany B 0:18 (0:2) Kovář 4, Linhart 4, Mašek 4, Lesák 4, Mníšek p. B. – Hudlice C 6:12 (2:0) Šťastný 3, Macháček 1 – Stehlík 4, Vaculík 3, Hubinger 3, Krous 2, Žebrák – Stochov Honice 12:6 (1:1) Jančiga 4, Křemen 3, Spousta 2, Kunc 2 – Jedlička 3, Karmazín 2, Nižbor – Lány B 6:12 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice A 10:8 (2:0) Roziňák 3, Veselý 2, Vilhelm 2, Laube 1 – Zb. Soused 4, M. Soused 3, Michal 1, Klínec – Březnice B 14:4 body nehlášeny.
1. Žebrák 9 8 0 1 104:58 24
2. Lány B 9 6 2 1 106:56 20
3. Klínec 9 6 2 1 100:62 20
4. Stochov Honice 9 5 1 3 92:70 16
5. Hudlice C 9 5 1 3 94:68 16
6. Sedlčany B 9 4 4 1 100:62 16
7. Karlštejn 9 4 1 4 85:77 13
8. Březnice 9 4 0 5 84:78 12
9. Mníšek p. B. 9 3 1 5 66:96 10
10. Březnice B 9 2 0 7 63:99 6
11. Nižbor 9 0 2 7 58:104 2
12. Králův Dvůr E 9 0 0 9 20:142 0
Skupina D
8. kolo:
Vlašim – So Kutná Hora B 10:8 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Hejný 1, Pěnkava 1 – Růžička 3, Mucha 2, Kořínek 1, 1xWO, Benešov – Kostelec n. Č. l. B 10:8 (2:0) Povolný 3, Zrcek 3, Palla 2 – Vacek 3, Pokorný 2, Burda 2, 1xWO, Čáslav – Říčany C 9:9 (0:2) Sosnovec 3, Cyrus 3, Lövl 3 – Valenta 3, Erlich 2, Černý 1, Šanc 1, Týnec n. L. – Týnec n. S. 8:10 (0:2) Mošna 3, Valenta 2, Moravec 2, Cincibus 1 – Hameta 4, Staněk 3, Balata 1, Uhl. Janovice – Kolín C 8:10 (1:1) I. Švarc 4, P. Švarc 2, Žoha 1 – Lhoták 3, Brant 3, Šembera 2, Ptáček 1, Olympia Kutná Hora – Kolín D 15:3 (2:0) Majer 3, Tichý 3, Zajíček 1, Vrána 1, 5xWO – Somolík 1, Hrda 1, 1xWO.
9. kolo: Vlašim – Kostelec n. Č. l. B 11:7 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Beranová 2, Hejný 1 – Vacek 1, Pokorný 1, Burda 1, Moravec 1, 2xWO, Benešov – So Kutná Hora B 13:5 (1:0) Povolný 2, Dohnal 2, Zrcek 2, Šturm 1, 5xWO – Růžička 4, Kořínek 1, Čáslav – Týnec n. S. 14:4 (0:1) Lövl 3, Zikmunda 2, Cyrus 2, Beňuš 2, 5xWO – Staněk 1, Hameta 1, 1xWO, Týnec n. L. – Říčany C 8:10 (1:1) Valenta 4, Moravec 1, Mošna 1, 1xWO – Erlich 3, Šanc 3, Plíhal 2, Míka 1, Uhl. Janovice – Kolín D 9:9 (1:1) Žoha 3, I. Švarc 3, Číž 1, P. Švarc 1 – Hrda 4, Heinclová 2, Holman 1, Křivánek 1, Olympia Kutná Hora – Kolín C 6:12 (1:1) Majer 3, Tichý 2 – Ptáček 4, Šembera 2, Lhoták 2, Brant 2, 1xWO.
1. Čáslav 9 7 1 1 110:52 22
2. Benešov 9 7 0 2 102:60 21
3. Vlašim 9 6 1 2 97:65 19
4. Říčany C 9 6 1 2 84:78 19
5. Olymp K. Hora 9 5 1 3 88:74 16
6. Kolín C 9 5 0 4 72:90 15
7. Kostelec n. Č. l. B 9 4 1 4 85:77 13
8. Kolín D 5 4 1 4 81:81 13
9. Uhl. Janovice 9 2 1 6 68:94 7
10. Týnec n. L. 9 2 0 7 72:90 6
11. Týnec n. S. 9 1 0 8 59:103 3
12. So. Kutná Hora B 9 1 1 7 54:108 –2

Autor: Vlastimil Dudáček

4.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem
76

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem v komorní atmosféře

Zhruba v 19,30 hodin se ozvalo postupně několik výbuchů v garáži v historické části Benátek nad Jizerou, ve Smetanově ulici. Následně garáž začala hořet.
AKTUALIZOVÁNO
16

Večerní drama v Benátkách. V garáži vybuchly plynové lahve

OBRAZEM: V Lysé volili Miss staré koleno

Lysá nad Labem - Výstaviště v Lysé nad Labem zažilo volbu Miss. Ovšem ne ledajaké, ale Miss staré koleno. Akce, která byla součástí veletrhu Senior-Handicap, byla pořádána pro Domov na zámku. Pět odvážných zámeckých dam, Jana Goebeltová, Eva Hemrlová Eva, Františka Jelínková, Věra Švejdová a Květuše Štemberová se nejprve ocitlo v rukou vizážistek a kadeřnic, aby následně zarecitovaly báseň a osvědčily své znalosti v testu. Odborná porota v čele s režisérem Tomášem Magnuskem a Vlastimilem Harapesem nešetřila uznáním, publikum bouřlivě povzbuzovalo. Šerpu Miss nakonec získala Jana Goebeltová, uznání však patří všem dámám.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

KRÁTCE: Elán zahraje na zámku

Loučeň – Akustický koncert legendární československé skupiny Elán se uskuteční na loučeňském zámku 6. července v předvečer oslav 10. výročí otevření zámku veřejnosti.

Rodiče složitě řeší o týden delší prázdniny

Nymburk – O týden dříve zavřou Základní školy Tyršova a Komenského v Nymburce. Žákům tak začnou prázdniny už 26. června. Ředitelé obou škol museli dát dětem na poslední červnový týden ředitelské volno kvůli rekonstrukci budovy, kde je vývařovna pro 1250 školáků.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies