VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

6.10.2016

Volejbalový servis

Nymbursko - Volejbalové soutěže pokračovaly dalšími zápasy v jednotlivých kategoriích.

6.10.2016

Volejbalisté vyklepli brněnskou Teslu, na Beskydy ale nestačili

Nymburk – Mají za sebou čtyři zápasy a zatím mají hodně solidní bilanci. Volejbalisté Nymburka dvakrát zvítězili a dvakrát prohráli. V dalších dvou zápasech první ligy hráli na palubovkách soupeřů, navíc u nováčků. Nutno však poznamenat, že jak tým Tesla Brno, tak Beskydy jsou hodně ambiciózní celky. Tři body zvenku jsou tak hodně cenné.

2.10.2016

Poděbradští ragbisté prodělali křest ohněm

Poděbrady – Datum 24. září 2016 vstoupilo do historie města Poděbrady jako den, kdy svůj první zápas odehrál tým poděbradských ragbistů. V Počepicích u Sedlčan se tým z Poděbrad utkal s týmem Ragby Club Sedlčany a svým výkonem rozhodně svému městu neudělal ostudu.

2.10.2016

Karatisté Nymburka brali osm zlatých medailí

Nymburk – Do Sportovního Centra Nymburk se sjeli nejlepší karatisté ze středních Čech, aby bojovali o tituly krajských šampiónů. Účastnili se také domácí karatisté ze Sokola Nymburk a Sokola Kolín, v jejichž režii byl celý turnaj uskutečněn. V konečné bilanci získali domácí karatisté osm zlatých, sedm stříbrných a devět bronzových medailí.

1.10.2016

Nymburské pěsti zářily v „Evropě“

Praha – Nymburský oddíl Junior MMA Nymburk se zúčastnil evropského mistrovství Federace WAKO v K-1 (kickbox) v Praze na Podvinném Mlýně.

1.10.2016

Drabálková vyrovnala český rekord, za to brala sedmé místo na Evropě

Nymburk – Dva členové Sokola Nymburk se zúčastnili mistrovství Evropy v benčpresu, které se konalo v Irsku. Českou republiku reprezentovali Michaela Drabálková a Zbyněk Krejča. Prvně jmenovaná skončila na sedmém místě, její oddílový kolega byl o dvě příčky lepší.

1.10.2016

Hanebný výkon znamenal konec v play off

Karlovy Vary – Je konec. Pro extraligové nohejbalisty Spartaku Čelákovice skončila letošní sezona. Mužstvo prohrálo třetí rozhodující zápas na kurtech Karlových Varů.

30.9.2016

Skokové závody vyšly Pokorné na jedničku

Poděbrady – Podobně jako v případě finále Amateur Tour, i Czech Junior Cup měl v mladší kategorii tři dvojice, které základní kolo překonaly bez trestných bodů a právě mezi nimi se rozhodovalo o nejvyšších příčkách. Vítězkou se stala Adéla Pokorná z Poděbrad s koněm Alabama 2.

29.9.2016

Na Turnov neměli, na ČZU Praha si volejbalisté smlsli

Nymburk – Jasnou porážkou a jasným vítězství vstoupili do nové sezony prvoligoví volejbalisté Nymburka. Ti na své palubovce nejprve nestačili na hodně posílený Turnov (0:3), pak s přehledem přehráli ČZU Praha (3:0).

29.9.2016

Nohejbalisté si vynutili třetí mač

Čelákovice – Odvetný zápas čtvrtfinálového klání čelákovických nohejbalistů vyzněl jasně pro domácí, i když tři třísetové zápasy s týmem Karlových Varů neznamenaly takovou procházku růžovým sadem, jak by ukazoval výsledek. Extraligový celek Spartaku tak srovnal sérii na 1:1, když soupeře porazil na svých kurtech jasně 5:0.

23.9.2016

Věchet si přeje klidný střed a play off

Nymburk – Poslední dvě sezony byly pro prvoligové volejbalisty Nymburka velice zdařilé. Nyní startuje další sezona, ve které by muži opět rádi uspěli a zopakovali umístění z těchto ročníků. K jakým změnám v kádru došlo? Kdo mužstvo povede jako trenér? O tom i dalších věcech okolo nymburského oddílu jsme si povídali s tím nejpovolanějším, předsedou klubu Vojtěchem Věchtem.

22.9.2016

Start play off nohejbalistům Čelákovic vůbec nevyšel

Karlovy Vary – První střetnutí letošního play off extraligy nohejbalistů borci Spartaku Čelákovice nezvládli a prohráli celkem hladce na kurtech Karlových Varů. Západočeši se tak ujali vedení na zápasy.

18.9.2016

Po titulu mistra Evropy získal Jan Zavadil i světový triumf!

Semice – Je to jen pár týdnů, co mladý sportovec ze Semic Jan Zavadil slavil titul juniorského mistra Evropy ve veslování. Uběhlo pár dní a mohl jásat znovu. Tentokrát se stal dokonce se svými spolubojovníky na párové čtyřce světovým šampionem. Tomu se říká vydařená sezona.

17.9.2016

Atleti Nymburka potvrdili, že patří mezi nejlepší

Nymburk – Jedenáctého ročníku mezinárodního závodu EKAG v Brně se zúčastnilo na 1500 žákovských atletů z dvacítky zemí. Nymburská výprava si přivezla kompletní sadu medailí a to je vynikající úspěch, protože v některých disciplínách se na startu v jedné kategorii sešlo i 160 závodníků.

17.9.2016

Veteránům vládl na zelených stolech Adamčík ze Žehuně

Písková Lhota – Sokol Písková Lhota oddíl stolního tenisu uspořádal již sedmý ročník Veterániády, turnaj hráčů starších šedesáti let. Vítězem klání „starých pánů" se stal žehuňský Petr Adamčík.

16.9.2016

Zápasník Mičech získal zlato

Nymburk – Oddíl Junior MMA Nymburk se na pozvání družebního oddílu v Německu zúčastnil galavečeru MMA ve východoněmecké Postupimi.

16.9.2016

Tenista Vrbenský dosáhl na double

Poděbrady – Poděbradský odchovanec a člen tenisového klubu LTC Poděbrady Michael Vrbenský (nyní registrován Sparta Praha) po úspěchu na Pardubické juniorce (vítězství ve dvouhře) začíná dobývat juniorský tenisový svět. Stal se totiž vítězem turnaje v Budapešti ve dvouhře i čtyřhře.

15.9.2016

Výhrou získali pohodu do dalších bojů

Čelákovice – S posledním týmem extraligy neměli nohejbalisté Čelákovic podle očekávání mnoho práce a snadno zvítězili. Druholigová rezerva Spartaku hrála nerozhodně v Českých Budějovicích.

10.9.2016

Martin Fuksa: Tokio je můj další olympijský cíl

Nymburk – Z olympijských her v brazilském Riu se vrátil naprosto spokojený. Rychlostní kanoista Martin Fuksa z Nymburka dojel na trati na tisíc metrů na šestém místě, poté se po dopingovém skandálu jednoho z jeho soupeřů dodatečně posunul na pátou pozici. „Všechno bylo hrozně fajn, včetně lidí, kteří byli moc pozitivní a to tomu dodávalo ještě lepší atmosféru. Rio je prostě skvělé město a taková byla i olympiáda," říká mimo jiné spokojený kanoista.

10.9.2016

Ruso a Takáčová jsou mistry Evropy!

Plzeň, Nymburk – Jelikož světové a evropské šampionáty mají velmi vysokou úroveň v České republice, konalo se letošní mistrovství Evropy v silovém trojboji Masters stejně jako před rokem v plzeňském Parkhotelu. Zúčastnilo se ho 159 borců z celé Evropy a český svaz se pořadatelství zhostil opět na sto procent.

9.9.2016

Nohejbalistky byly doma třetí

Čelákovice – V rámci celorepublikové soutěže pořádal čelákovický nohejbalový klub Spartak turnaj ženských trojic za účasti jedenácti družstev druhé ligy. Domácí hráčky na něm skončily třetí.

8.9.2016

Franc Straka si přijel do lázní zahrát golf a také zavzpomínat na mládí

Poděbrady – Jubilejního desátého ročníku golfového turnaje Golfi cup se letos zúčastnil také fotbalový trenér František Straka. Jako vždy usměvavý a elegantní. Kromě toho, že se přijel pobavit a zahrát si jeho oblíbený sport, přijel si také zavzpomínat. V lázeňském městě totiž v minulosti strávil pár let. Ještě před začátkem turnaje si s námi ochotně popovídal.

8.9.2016

Extraligoví nohejbalisté urvali důležitou remízu a jsou v play off

Čelákovice – V důležitém zápase o umístění v první šestce tabulky zaručující účast v play off hostili extraligoví nohejbalisté Čelákovic tým Benešova a jen bodový zisk zaručoval domácím setrvání na páté příčce.

3.9.2016

Amatérský tenisový turnaj ovládli Kudláček s Bittnerem

Sadská – Šestý ročník tenisového turnaje amatérů Budvar cup se konal v Sadské. Prezentovalo se dvacet jedna dvojic, mezi nimiž byla celá plejáda sportovců z jiných sportů, ale také několik hráčů okresní soutěže neregistrovaných tenistů.

3.9.2016

FOTO: Milovický pětiboj vyhráli Řezníček a Kocián

Milovice – Ve sportovním areálu Milten se konal turnaj s názvem Milten five balls – turnaj dvojic v pěti míčových disciplínách – v tenise, nohejbalu, plážovém volejbalu, plážovém fotbalu a bubble fotbalu, neboli fotbal v bublinách.

1.9.2016

Osadníci na Jíváku slavili sportem

Jívák – Součástí oslav 90 let chatové osady Jívák byl 16. ročník Jiváckého osadního krosu. Závodu se zúčastnil rekordní počet startujících. Mužů ve všech kategoriích startovalo 43 a potěšitelný byl start 26 žen.

25.8.2016

Křinečtí střelci brali na republice dvě stříbra a jeden bronz

Semily – Mistrovství České republiky AVZO TSČ ČR ve střelbě v disciplínách libovolná pistole a sportovní pistole se konalo na střelnici v Semilech. Želízka v ohni měl v obou disciplínách i střelecký klub ZO AVZO Křinec. Do každé disciplíny nastupuje omezený počet dvaceti střelců.

20.8.2016

Poděbradští odchovanci ovládli Pardubickou juniorku

Pardubice – Odchovanci poděbradského tenisového klubu LTC Michael Vrbenský, ročník 1999 (nyní Sparta Praha) na celostátním žebříčku 2015 na třetím místě a Nikola Novotná (LTC Pardubice), ročník 1998 na dvacátém místě celostátního žebříčku 2015, ovládli 89. ročník Pardubické juniorky 2016.

19.8.2016

Nymburáci budou zápasit v Londýně

Nymburk – Oddíl Junior MMA Nymburk pokračuje v cestě po zahraničních turnajích a na základě spolupráce s anglickým zápasníkem v UFC Bradem Pickettem, který pořádá prestižní turnaj Rise of Champions, odjíždí reprezentanti Nymburka 15. října se utkat v Londýně se zápasníky z různých anglických klubů.

19.8.2016

Tvrdá šichta Lipně. Zakladatelka Dětí na startu si ale nestěžuje

Lipno nad Vltavou – Snad nejvíc Středočešek je v Parku Lipno k vidění na cvičebním prostoru projektu Děti na startu. Spadá pod Český svaz aerobiku a s Kladeňačkami Kristýnou Šrobovou, Denisou Sládkovou či Terezou Jíchovou tu s dětmi i dospělými cvičí zakladatelka masového projektu Děti na startu Jana Boučková ze Železného Brodu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení