VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

11.6.2016

Zlatá Herzánová: Daly jsme do toho všechno, trénovaly jsme každý den

Poděbrady – Neměly to jednoduché. Připravovaly se na mistrovství Evropy v aerobiku, ale těsně před šampionátem se jedna ze tří závodnic zranila. Tu zastoupila jiná a trio slavilo úspěch. Zlatou medaili si tak mohla na krk pověsit také Dominika Herzánová z Poděbrad, která se připravuje v pražském klubu Corridoor. Spolu s ní vybojovaly nejcennější placku ještě Karolína Kudláčková, Kristýna Hájková.

9.6.2016

Nohejbalisté Čelákovic neměli svůj den. Jasně padli na kurtech Čakovic

Čelákovice – Nohejbalistům Spartaku Čelákovice se v dalším kole extraligy vůbec nedařilo. Jednoznačně tak prohráli na kurtech Čakovic, když vyhráli pouze v prvním utkání. Zbylých šest prohráli. Vítězství tak mohla slavit alespoň druholigová rezerva Spartaku, která zvítězila nad týmem Hlavence.

4.6.2016

Julie Vrchotová se stala vicemistryní republiky v aerobiku

Poděbrady – Na Mistrovství České republiky se z postupových kol nominovalo třináct závodnic z TJ Sokol Poděbrady oddílu aerobiku.

4.6.2016

Plavkyně Tereza Konšelová je pětinásobnou přebornicí kraje

Nymburk – Plavci Lokomotivy Nymburk „dovezli" celkem osmnáct medailí. Nominačním závodem na Mistrovství České republiky byl Letní přebor Středočeského kraje žactva, ročníků 2002, 2003 a 2004.

4.6.2016

Martínkovou stupně vítězů neomrzí

Poděbrady – Kateřina Martínková je z Poděbrad. Naplno se věnuje už spoustu let aerobiku. A nyní v barvách Fit studia D Praha vybojovala na mistrovství Evropy konaném v Karlových Varech stříbrnou medaili ve skupině s dalšími závodnicemi. „Stát na stupních vítězů se nikdy neomrzí," říká s úsměvem sympatická slečna, obhájkyně loňského stříbra.

3.6.2016

Vitoušová z Poděbrad je mistryní Evropy

Poděbrady – Je jí teprve dvanáct let a už je mistryní Evropy. Řeč je o Anně Vitoušové z Poděbrad, která zazářila se svými kolegyněmi na šampionátu ve sportovním aerobiku v Karlových Varech. Tam startovala v barvách pražského klubu Corridoor.

2.6.2016

Velký úspěch pro poděbradský squash. Dva týmy postoupily do vyšších soutěží

Poděbrady – Obrovský úspěch zaznamenaly v nedávno skončené sezoně dva poděbradské týmy squashistů. A – tým postoupil do první ligy, rezerva poskočila do druhé ligy.

2.6.2016

Nohejbalisté nabírají dobrou formu

Čelákovice – Úvod nové sezony nezastihl extraligové nohejbalisty Spartaku Čelákovice v úplně nejlepší formě. Ti se ale rozjíždějí. V dalším kole soutěže totiž dokázali zvítězit celkem přesvědčivě na kurtech Žatce. Druholigová rezerva zvítězila také, ta doma zdolala mužstvo Českých Budějovic.

29.5.2016

Třináct pohárů zůstalo poděbradským dívkám

Poděbrady – Dva poděbradské týmy aerobiku se vydaly na 3. ligový závod soutěže Žij pohybem v Praze. „Děvčata ve věkové kategorii 8 – 10 let předvedla svoji soutěžní sestavu Klaunská Show opět na výbornou a přivezla si zlaté medaile," chválila svěřenkyně trenérka oddílu Monika Sobotková. Fitness tým Charleston v kategorii 15 – 20 si přivezl třetí místo ve skupině B.

29.5.2016

Nejlepší mušku měl Stránský

Křinec – Střelecký klub AVZO Křinec uspořádal již 16. ročník Velké ceny Křince ve střelbě z malorážové pušky 60 ran v leže.

28.5.2016

Nymburská 500 byla opět nabitá, kanoisté absolvovali celkem sto šest závodů

Nymburk – Spokojenost závodníků a vedoucích pětadvaceti oddílů z Čech a Moravy, to byla Nymburská 500 rychlostních kanoistů, která byla zároveň memoriálovým závodem Míry Šeny, Pepana Semeckého, Bohuslava Kalouse a Jana France. Zároveň zde proběhl závod Českého poháru veteránů a tento závod je i jedním ze závodů o Labsko-orlický pohár.

27.5.2016

Bravo! Nymburský atlet Vít Müller pojede na mistrovství Evropy do Amsterodamu

Nymburk – Sedmnáctý ročník mezinárodních atletických závodů Memoriál Ludvíka Daňka v Turnově měl i zástupce z nymburského atletického oddílu SKP. Na start běhu na 400 metrů překážek se postavil i nejmladší účastník startovního pole Vít Müller.

26.5.2016

Všestrannost vítězí. Mistrovství v přírodním víceboji je tu i pro vás

Střední Čechy – Netradiční závod určený pro hobby i profi sportovce přivítá 28. května okolí Slapské přehrady.

26.5.2016

Dočkali se prvního vítězství

Čelákovice – Konečně se dočkali. Extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice poprvé v této sezoně zvítězili. A navíc na soupeřových kurtech. Výhru vybojovali v Benešově na kurtech Šacungu. Druholigová rezerva Čelákovic prohrála v Praze na Pankráci.

26.5.2016

Startují cyklistické Lidice. Ze Slaného až na Křivoklát

Lidice – Už v pátek 27. května odstartuje ve Slaném 51. ročník mezinárodního cyklistického závodu Lidice 2016. Nejstarší etapový závod na území naší republiky se povedlo opět dát dohromady Společnosti Cyklo – Lidice. Trasa povede v okolí Slaného a tradičně se dostane také na Křivoklátsko.

21.5.2016

Atleti nymburského oddílu se pořádně činili. Brali čtrnáct medailí, z toho šest

Nymburk – Na Přeborech Středočeského kraje jednotlivců reprezentovalo celkem 27 závodníků nymburského oddílu napříč věkovými kategoriemi, kteří vybojovali čtrnáct medailí – šest zlatých, šest stříbrných a dvě bronzové.

20.5.2016

Memoriál Zdeňka Fajmana vyhrál sadský Pych

Písková Lhota – V herně v Pískové Lhotě uskutečnil třináctý ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu za účasti sedmatřiceti hráčů z celkem sedmnácti oddílů středočeského, královéhradeckého a pardubického kraje. Vítězem v kategorii jednotlivců se stal Luděk Pych z TJ Sadská.

19.5.2016

Seriál Rio: Pro Vojtěcha Věchta jsou olympijské hry velkým svátkem

Nymburk – Olympiáda je vrcholem každého sportovce. A ne jen toho, kdo na ni zápolí. Vrcholem je i pro sportovce, kteří olympijské sporty sledují. Jedním z mnoha odvětví, které v Riu uvidíme, je volejbal.

19.5.2016

Nohejbalisté mají alespoň bodík

Čelákovice – Bod za remízu si do extraligové tabulky připsali nohejbalisté čelákovického Spartaku. Ti hostili na svých kurtech před velmi slušnou diváckou návštěvou České Budějovice.

18.5.2016

Všech pět poděbradských týmů bralo zlato

Poděbrady – Nejmladší závodnice poděbradského oddílu aerobiku Aneta Bedrnová se vydala na poslední postupový závod ve sportovním aerobiku do Liberce. „I v tomto závodě potvrdila svou formu a postupuje do velkého finále do Prahy z krásného třetího místa z třiatřiceti závodnic," byla nadšená trenérka oddílu Monika Sobotková.

12.5.2016

Boleslav se těší na cyklistický svátek. Kolo pro život je tu!

Mladá Boleslav – Letos po sedmnácté v Čechách a posedmé v Mladé Boleslavi. Seriál Kolo pro život si získal mezi cyklisty obrovskou podporu a není se čemu divit. S kolem pod sebou a krásnou přírodou kolem sebe si člověk může udělat krásnou sobotní čárku. O nadcházející sobotu se ti, co si kolo pro život oblíbili, sjedou do Mladé Boleslavi, kde se startuje v 11:30.

12.5.2016

Přijďte si do Poděbrad zaběhat a pomoct druhým

Poděbrady – V sobotu 14. května se uskuteční druhý ročník charitativního běhu Run for Help Poděbrady. Start je v prostoru před hotelem Golfi v Poděbradech. „V loňském roce se akce zúčastnilo přes pět set běžců a my doufáme, že v letošním roce bude počet ještě vyšší. Naším cílem bylo a stále je založit tradici charitativních běhů. Loňský premiérový ročník se velice vydařil," řekl za pořadatele Petr Fiala.

12.5.2016

Seriál Rio: Plavecký oddíl Lokomotiva Nymburk má v současné době osmdesát borců

Nymburk – Plavání patří mezi olympijské sporty. Už po mnoho let. Na klání pod pěti kruhy se však nedostane jen tak někdo. Je to přehlídka těch nejlepších. Těch, kteří splní přísné limity. Začínat se musí od píky. Od prvních plaveckých krůčků.

12.5.2016

Nejrychleji běželi Miler a Lenčová

Semice – Absolutními vítězi hlavního závodu v Semicích se stali J. Miler z AC Mladá Boleslav časem 33:53 a J. Lenčová z AC Jičín, která dokončila desetikilometrovou trať za 40:36.

12.5.2016

Nohejbalisté vydřeli alespoň remízu

Čelákovice – Hodně cenný bod vydřeli extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice na půdě Karlových Varů. Rezerva Čelákovic prohrála v Mnichově Hradišti.

11.5.2016

Titul obhájil tým SKP Nymburk

Nymbursko – Je dobojováno. V pořadí šestnáctý ročník halové volejbalové regionální ligy napsal své poslední finálové dějství. Na něm se podle předpokladů sešla plejáda družstev bojujících o celkové medailové pořadí.

11.5.2016

Poděbradské Bedrnová, Mandousová a Sluťáková braly zlaté medaile

Chotěboř – Mladší závodnice ze Sokola Poděbrady oddíl aerobiku si jely zasoutěžit do Chotěboře, kde se konal soutěžní master class.

11.5.2016

Kanoisté Petr Fuksa a Dan Kořínek jsou mistry republiky

Most – Mostecké jezero Matylda bylo svědkem závodu rychlostních kanoistů o tituly Mistrů české republiky na dlouhé tratě.

11.5.2016

Můžete podpořit dobrou věc

Poděbrady – V sobotu 14. května se uskuteční druhý ročník charitativního běhu Run for Help Poděbrady. Start je v prostoru před hotelem Golfi v Poděbradech. „V loňském roce se akce zúčastnilo přes pět set běžců a my doufáme, že v letošním roce bude počet ještě vyšší. Naším cílem bylo a stále je založit tradici charitativních běhů. Loňský premiérový ročník se velice vydařil," řekl za pořadatele Petr Fiala.

8.5.2016

Pohár rozhlasu je tu. Vyrůstal na něm také patron Holuša

Střední Čechy – Zažily ho generace, a letos je tu zase. Pohár rozhlasu. Týmová soutěž v atletice s půlstoletou tradicí opět svede žáky druhého stupně základních škol. Okresní kola už jsou po celé republice v plném proudu, krajská budou následovat 24. května. Celostátním finále 48. ročník vyvrcholí 7. června v Kolíně.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies