VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

27.5.2017

Mezi nejlepší střelce patřila také žena

Křinec – Na střelnici v Křinci se konal již 17. ročník

27.5.2017

Poděbradská Bedrnová se stala mistryní republiky

Poděbrady – Sokol Poděbrady oddíl aerobiku má novou mistryni republiky Master class v kategorii 8 – 10 let a navíc ještě druhou vicemistryni. Prvenství si vybojovala Aneta Bedrnová.

25.5.2017

Absence korejských reprezentantů nebyla vůbec znát

Čelákovice – K odvetnému extraligovému zápasu nastoupili nohejbalisté Spartaku Čelákovice již bez tria korejských reprezentantů, avšak na jejich výkonu to nebylo vůbec znát. Ve Vsetíně vybojovali bod a stále se vyhřívají na prvním místě tabulky. Druholigová rezerva Čelákovic prohrála na kurtech Holubic, v tabulce jí patří druhá příčka.

22.5.2017

Do Kladna přijedou borci čtyř kontinentů, vrací se Klučinová i Helcelet

Kladno – Už po jedenácté bude v polovině června (17.-18.6.) hostit krásný atletický areál kladenského Sletiště vrcholný desetibojařský mítink TNT Express.

20.5.2017

Kanoisté sbírali cenné kovy a ti nejmladší zkušenosti

Hradec Králové – Série závodů rychlostních kanoistů byla zahájena Labsko-Orlickým pohárem. Na řece Labi se sešli závodníci všech věkových kategorií, aby porovnali svou výkonnost se soupeři zúčastněných oddílů a získali body do celkového hodnocení o putovní pohár, který z loňského roku obhajuje oddíl Lokomotivy Nymburk.

20.5.2017

Nejlépe seřízená mířidla měl Kotek

Křinec - Na sportovní střelnici v Křinci se uskutečnil první ročník střelecké soutěže pro neregistrované střelce. Soutěže se mohl zúčastnit každý, kdo není nikde veden jako sportovní střelec.

20.5.2017

Vítězství bylo dárkem k osmnáctinám

Poděbrady – „I letos nám choreografka Pavlína Hlaváčová připravila skvělé pódiové skladby, se kterými velmi úspěšně zdoláváme jednu soutěž za druhou. V soutěži Bohemia Aerobic Tour jsme vyhráli téměř všechna soutěžní kola," je po dalších závodech spokojená trenérka poděbradského oddílu aerobiku Monika Sobotková.

19.5.2017

Oslava chůze i významného jubilea. Poděbrady hostí Evropský pohár

Poděbrady – Už jen dva dny zbývají do evropského poháru v Poděbradech. Chodecký svátek proběhne v neděli 21. května. Do středočeského lázeňského města přicestuje řada elitních evropských chodců a dají se očekávat velmi rychlé časy, čemuž nahrává i velice kvalitní okruh na lázeňské kolonádě.

19.5.2017

Kanoisté budou zápolit v Nymburce

Nymburk – Milovníci vodních sportů, speciálně rychlostní kanoistiky, si přijdou na své v Nymburce. Koná se zde totiž čtyřiašedesátý ročník závodu s názvem Nymburská 500.

18.5.2017

Kastelán Točníku uslyší zrychlený dech závodníků běžících na hrad

Točník – Již v sobotu ožije hrad Točník a jeho okolí. Kromě obvyklých návštěvníků potkáte pod hradem množství sportovců v rámci akce Běžíme na hrad Točník. Zapojit se mohou aktivní sportovci, avšak program je připraven i pro rodiny s dětmi v podání Pohádkové cesty v prostředí hradu.

16.5.2017

V derby Čelákovice potvrdily roli favorita

Čelákovice – Nesmírně těžký zápas před skvělou diváckou kulisou svedli extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice v derby s odvěkým rivalem z Českého Brodu. Výsledek tomu nenapovídá, ale tři zápasy skončily v třísetovém klání ve prospěch domácích hráčů. Ti pak slavili jasnou výhru 6:0.

13.5.2017

Při Evropském poháru v chůzi se v Poděbradech představí velká jména

Poděbrady – Jen necelé dva týdny zbývají do startu Evropského poháru v chůzi, který budou hostit Poděbrady. V lázeňském městě se představí řada elitních evropských chodců v čele s olympijským vítězem Matějem Tóthem ze Slovenska. V ženském závodě naopak bude chybět Anežka Drahotová.

11.5.2017

Polská zranění přišla Slaný draho

Slaný – Páté místo obsadila slánská dvojice Edurd Krčmář – Mariusz Puszakowski ve finále mistrovství České republiky dvojic na ploché dráze. O den později pak slánský AK 3ton skončil ve druhém závodě extraligy družstev na třetím místě.

11.5.2017

Nohejbalisté Čelákovic potvrdili parádní formu

Čelákovice – Výborné vystoupení mají za sebou extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice, kteří jsou lídrem nejvyšší soutěže. Na půdě Českých Budějovic vyhráli jednoznačně 6:0, doma porazili Šacung Benešov. Také druholigová rezerva byla ve dvou střetnutích stoprocentní.

10.5.2017

Synek odloží vesla, usedne na kolo

Střední Čechy – Přestože už vyhlíží mistrovství Evropy, odskočí si veslař Ondřej Synek z přípravy na první z vrcholů sezony k úplně jiné sportovní disciplíně. V Mladé Boleslavi po roce znovu absolvuje závod seriálu Kolo pro život.

7.5.2017

Kouřimská padesátka přivítala rekordní počet cyklistů

Kouřim /FOTOGALERIE/ - Cyklistický závod Kouřimská 50 byl poprvé ve své historii pojat jako dvoudenní. Zatímco sobota patřila silničním závodům na padesát a sto kilometrů, neděli organizátoři zasvětili měření sil závodníků MTB v různých věkových kategoriích včetně dětských.

6.5.2017

Při premiéře mistrovství nechyběli borci Milovic

Praha – V hale Královka v Praze se konalo u nás vůbec poprvé Mistrovství Evropy dorostenců a juniorů v sambu. Diváci se mohli seznámit s tímto nepříliš známým bojovým sportem a zažít tak neopakovatelnou atmosféru celého mistrovství zcela zdarma. Nechyběli ani borci klubu Sport Dynamo Milovice, kteří si vedli dobře. Turnaje se zúčastnilo celkem 266 závodníků z třiadvaceti zemí Evropy.

6.5.2017

Zkoušku odvahy zvládli atleti velice dobře

Nymburk – Plavecko – běžecký závod Aquatlon Nymburk napsal již své čtvrté pokračování. Závod je zařazen do Středočeského poháru mládeže v triatlonu 2017 a zúčastnilo se ho celkem 56 nadšenců běžeckého a plaveckého sportu.

4.5.2017

Nohejbalisté předvedli májovou hitparádu. A jsou první

Čelákovice – Před plnou arénou se bylo opravdu na co koukat. Extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice, posíleni o korejské reprezentanty, předváděli nohejbal nejvyšších parametrů a soupeře z Modřic dokázali svým výkonem nejednou dostat do úzkých.

3.5.2017

Křesťan už Budějovice trápit nebude, podepsal jim smlouvu!

Kladno – Ještě před pár dny šil do budějovické obrany jednu šlupku za druhou, teď se bleskově ocitl na jejich straně. Českým volejbalovým světem otřásla přestupová bomba, kladenský univerzál Filip Křesťan přestupuje právě na jih Čech. Tedy do týmu, který jeho Kladno ve finále Uniqa extraligy porazil a zajistil si účast v Lize mistrů.

29.4.2017

Náročné podmínky potrápily jachtaře

Poděbrady – Starosta Poděbrad Ladislav Langr zahájil již 22. ročník Toušeňského poháru a zároveň otevřel novou sezonu v jachtklubu Bohemia Poděbrady. Na startu se sešlo devatenáct lodí třídy Fireball, deset Cadetů, sedm lodí třídy 420 a čtyři lodě RS Aero.

29.4.2017

Nejpřesnější mušku měl Průša

Křinec – Josef Průša. To je jméno střelce, který měl nejpřesnější mušku na závodech v Křinci. Na tamní sportovní střelnici se konal čtvrtý ročník memoriálu Karla Nováka.

29.4.2017

Michalík vyhrál s přehledem

Nymburk – Sto třicet hráčů přivítal nymburský šachový oddíl DDM Sokol Nymburk na třetím ročníku turnaje v rapid šachu O pohár starosty města Nymburk. Klání se konalo pod záštitou nymburského starosty, účastníky přivítali místostarostka Adriena Gabrielová, starosta TJ Sokol Nymburk Miroslav Vacek i předchozí starosta města Tomáš Mach, který stál u zrodu turnaje.

29.4.2017

Vrbenský vyhrál dva turnaje

Nymburk – Poděbradský odchovanec a člen tenisového klubu LTC Poděbrady Michael Vrbenský pokračuje v započaté cestě k tenisovým výšinám. O jeho kvalitách ve čtyřhře se přesvědčili soupeři, když na dvou turnajích nejvyšší juniorské kategorie s různými partnery zvítězil.

28.4.2017

Müller si vedl skvěle

Nymburk - Na mistrovství světa atletů na Bahamách postoupila česká štafeta na 4 x 400 metrů ve složení Desenský, Šorm, Tesař, Müller z rozběhu do B finále. V něm Češi změnili pořadí běžců. 

28.4.2017

Kanoisté Nymburka zářili na republikovém šampionátu

Ústí nad Labem – Závodníci oddílů rychlostní kanoistiky celé republiky se setkali v Ústí nad Labem, aby si poměřili svou výkonnost na Mistrovství České republiky na dlouhých tratích. Nechyběli ani závodníci Lokomotivy Nymburk.

28.4.2017

Vyznavači běhu se sejdou v Semicích

Semice – Základní škola, Obecní úřad a AFK Sokol Semice pořádají v sobotu 47. ročník Běhu Semicemi. Od 8.30 začne prezentace účastníků, o hodinu později je nástup a zahájení. Nejmladší závodníci vyrazí na trať o dalších pět minut později. Hlavní závod na deset kilometrů bude odstartován u fotbalového hřiště v 10.45 hodin.

27.4.2017

Setkání s legendárním Váňou na velikonoční svátky

Lysá nad Labem - Hodně lidí řešilo otázku kam, nebo co dělat o letošních Velikonocích. Dopoledne tradiční šupání, co ale po obědě? Dozvěděl jsem se, že se v Lysé nad Labem se konají velikonoční dostihy. Vnučka koně miluje, takže bylo rozhodnuto.

27.4.2017

Čelákovice vyhrály i bez Kaděry a vedou extraligu

Čelákovice - I bez své opory Jana Kaděry, který se zranil v mistrovském zápase v Modřicích, vybojovali extraligoví nohejbalisté Čelákovic oba body nad favoritem z Čakovic. Na rozdíl od zápasu s Modřicemi dokázali domácí vyhrát tři ostré dvojky a to bylo rozhodující ve vývoji utkání. Spartak je tak po třech kolech na prvním místě. Druholigová rezerva padla s Holicemi.

26.4.2017

OBRAZEM: Nejlepší krasobruslaři ukončili sezonu

Nymburk - Tradiční slavnostní exhibice krasobruslařů z Nymburského krasobruslařského klubu na zimním stadionu ukončila letošní sezonu. Návštěvníci mohli sledovat krátká vystoupení malých i větších krasobruslařek a krasobruslařů. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení