VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

2.6.2016

Velký úspěch pro poděbradský squash. Dva týmy postoupily do vyšších soutěží

Poděbrady – Obrovský úspěch zaznamenaly v nedávno skončené sezoně dva poděbradské týmy squashistů. A – tým postoupil do první ligy, rezerva poskočila do druhé ligy.

2.6.2016

Nohejbalisté nabírají dobrou formu

Čelákovice – Úvod nové sezony nezastihl extraligové nohejbalisty Spartaku Čelákovice v úplně nejlepší formě. Ti se ale rozjíždějí. V dalším kole soutěže totiž dokázali zvítězit celkem přesvědčivě na kurtech Žatce. Druholigová rezerva zvítězila také, ta doma zdolala mužstvo Českých Budějovic.

29.5.2016

Třináct pohárů zůstalo poděbradským dívkám

Poděbrady – Dva poděbradské týmy aerobiku se vydaly na 3. ligový závod soutěže Žij pohybem v Praze. „Děvčata ve věkové kategorii 8 – 10 let předvedla svoji soutěžní sestavu Klaunská Show opět na výbornou a přivezla si zlaté medaile," chválila svěřenkyně trenérka oddílu Monika Sobotková. Fitness tým Charleston v kategorii 15 – 20 si přivezl třetí místo ve skupině B.

29.5.2016

Nejlepší mušku měl Stránský

Křinec – Střelecký klub AVZO Křinec uspořádal již 16. ročník Velké ceny Křince ve střelbě z malorážové pušky 60 ran v leže.

28.5.2016

Nymburská 500 byla opět nabitá, kanoisté absolvovali celkem sto šest závodů

Nymburk – Spokojenost závodníků a vedoucích pětadvaceti oddílů z Čech a Moravy, to byla Nymburská 500 rychlostních kanoistů, která byla zároveň memoriálovým závodem Míry Šeny, Pepana Semeckého, Bohuslava Kalouse a Jana France. Zároveň zde proběhl závod Českého poháru veteránů a tento závod je i jedním ze závodů o Labsko-orlický pohár.

27.5.2016

Bravo! Nymburský atlet Vít Müller pojede na mistrovství Evropy do Amsterodamu

Nymburk – Sedmnáctý ročník mezinárodních atletických závodů Memoriál Ludvíka Daňka v Turnově měl i zástupce z nymburského atletického oddílu SKP. Na start běhu na 400 metrů překážek se postavil i nejmladší účastník startovního pole Vít Müller.

26.5.2016

Všestrannost vítězí. Mistrovství v přírodním víceboji je tu i pro vás

Střední Čechy – Netradiční závod určený pro hobby i profi sportovce přivítá 28. května okolí Slapské přehrady.

26.5.2016

Dočkali se prvního vítězství

Čelákovice – Konečně se dočkali. Extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice poprvé v této sezoně zvítězili. A navíc na soupeřových kurtech. Výhru vybojovali v Benešově na kurtech Šacungu. Druholigová rezerva Čelákovic prohrála v Praze na Pankráci.

26.5.2016

Startují cyklistické Lidice. Ze Slaného až na Křivoklát

Lidice – Už v pátek 27. května odstartuje ve Slaném 51. ročník mezinárodního cyklistického závodu Lidice 2016. Nejstarší etapový závod na území naší republiky se povedlo opět dát dohromady Společnosti Cyklo – Lidice. Trasa povede v okolí Slaného a tradičně se dostane také na Křivoklátsko.

21.5.2016

Atleti nymburského oddílu se pořádně činili. Brali čtrnáct medailí, z toho šest

Nymburk – Na Přeborech Středočeského kraje jednotlivců reprezentovalo celkem 27 závodníků nymburského oddílu napříč věkovými kategoriemi, kteří vybojovali čtrnáct medailí – šest zlatých, šest stříbrných a dvě bronzové.

20.5.2016

Memoriál Zdeňka Fajmana vyhrál sadský Pych

Písková Lhota – V herně v Pískové Lhotě uskutečnil třináctý ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu za účasti sedmatřiceti hráčů z celkem sedmnácti oddílů středočeského, královéhradeckého a pardubického kraje. Vítězem v kategorii jednotlivců se stal Luděk Pych z TJ Sadská.

19.5.2016

Seriál Rio: Pro Vojtěcha Věchta jsou olympijské hry velkým svátkem

Nymburk – Olympiáda je vrcholem každého sportovce. A ne jen toho, kdo na ni zápolí. Vrcholem je i pro sportovce, kteří olympijské sporty sledují. Jedním z mnoha odvětví, které v Riu uvidíme, je volejbal.

19.5.2016

Nohejbalisté mají alespoň bodík

Čelákovice – Bod za remízu si do extraligové tabulky připsali nohejbalisté čelákovického Spartaku. Ti hostili na svých kurtech před velmi slušnou diváckou návštěvou České Budějovice.

18.5.2016

Všech pět poděbradských týmů bralo zlato

Poděbrady – Nejmladší závodnice poděbradského oddílu aerobiku Aneta Bedrnová se vydala na poslední postupový závod ve sportovním aerobiku do Liberce. „I v tomto závodě potvrdila svou formu a postupuje do velkého finále do Prahy z krásného třetího místa z třiatřiceti závodnic," byla nadšená trenérka oddílu Monika Sobotková.

12.5.2016

Boleslav se těší na cyklistický svátek. Kolo pro život je tu!

Mladá Boleslav – Letos po sedmnácté v Čechách a posedmé v Mladé Boleslavi. Seriál Kolo pro život si získal mezi cyklisty obrovskou podporu a není se čemu divit. S kolem pod sebou a krásnou přírodou kolem sebe si člověk může udělat krásnou sobotní čárku. O nadcházející sobotu se ti, co si kolo pro život oblíbili, sjedou do Mladé Boleslavi, kde se startuje v 11:30.

12.5.2016

Přijďte si do Poděbrad zaběhat a pomoct druhým

Poděbrady – V sobotu 14. května se uskuteční druhý ročník charitativního běhu Run for Help Poděbrady. Start je v prostoru před hotelem Golfi v Poděbradech. „V loňském roce se akce zúčastnilo přes pět set běžců a my doufáme, že v letošním roce bude počet ještě vyšší. Naším cílem bylo a stále je založit tradici charitativních běhů. Loňský premiérový ročník se velice vydařil," řekl za pořadatele Petr Fiala.

12.5.2016

Seriál Rio: Plavecký oddíl Lokomotiva Nymburk má v současné době osmdesát borců

Nymburk – Plavání patří mezi olympijské sporty. Už po mnoho let. Na klání pod pěti kruhy se však nedostane jen tak někdo. Je to přehlídka těch nejlepších. Těch, kteří splní přísné limity. Začínat se musí od píky. Od prvních plaveckých krůčků.

12.5.2016

Nejrychleji běželi Miler a Lenčová

Semice – Absolutními vítězi hlavního závodu v Semicích se stali J. Miler z AC Mladá Boleslav časem 33:53 a J. Lenčová z AC Jičín, která dokončila desetikilometrovou trať za 40:36.

12.5.2016

Nohejbalisté vydřeli alespoň remízu

Čelákovice – Hodně cenný bod vydřeli extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice na půdě Karlových Varů. Rezerva Čelákovic prohrála v Mnichově Hradišti.

11.5.2016

Titul obhájil tým SKP Nymburk

Nymbursko – Je dobojováno. V pořadí šestnáctý ročník halové volejbalové regionální ligy napsal své poslední finálové dějství. Na něm se podle předpokladů sešla plejáda družstev bojujících o celkové medailové pořadí.

11.5.2016

Poděbradské Bedrnová, Mandousová a Sluťáková braly zlaté medaile

Chotěboř – Mladší závodnice ze Sokola Poděbrady oddíl aerobiku si jely zasoutěžit do Chotěboře, kde se konal soutěžní master class.

11.5.2016

Kanoisté Petr Fuksa a Dan Kořínek jsou mistry republiky

Most – Mostecké jezero Matylda bylo svědkem závodu rychlostních kanoistů o tituly Mistrů české republiky na dlouhé tratě.

11.5.2016

Můžete podpořit dobrou věc

Poděbrady – V sobotu 14. května se uskuteční druhý ročník charitativního běhu Run for Help Poděbrady. Start je v prostoru před hotelem Golfi v Poděbradech. „V loňském roce se akce zúčastnilo přes pět set běžců a my doufáme, že v letošním roce bude počet ještě vyšší. Naším cílem bylo a stále je založit tradici charitativních běhů. Loňský premiérový ročník se velice vydařil," řekl za pořadatele Petr Fiala.

8.5.2016

Pohár rozhlasu je tu. Vyrůstal na něm také patron Holuša

Střední Čechy – Zažily ho generace, a letos je tu zase. Pohár rozhlasu. Týmová soutěž v atletice s půlstoletou tradicí opět svede žáky druhého stupně základních škol. Okresní kola už jsou po celé republice v plném proudu, krajská budou následovat 24. května. Celostátním finále 48. ročník vyvrcholí 7. června v Kolíně.

5.5.2016

Nohejbalisté Čelákovic urvali první extraligový bodík

Čelákovice – První bod si ve třetím kole extraligy připsali do tabulky nohejbalisté Spartaku Čelákovice. Doma hostili Vsetín. Druholigová rezerva opět vyhrála.

1.5.2016

Nejpřesnější mušku měl křinecký Milan Beneš

Křinec – Pobočný spolek sportovně – střeleckého klubu Křinec uspořádal třetí ročník Memoriálu Karla Nováka ve střelbě sportovní pistolí v disciplíně 30 + 30 ran. Vítězem se stal domácí borec Milan Beneš celkovým nástřelem 549 bodů (274 + 275).

30.4.2016

Milovický potěr zažil turnajovou premiéru

Zruč n. S. – Minižáci milovického házenkářského klubu se zúčastnili prvního turnaje jarní části sezony v rámci soutěže středočeského kraje v miniházené 4+1.

30.4.2016

Aquatlon: Michal Hájek a Barbora Hartmanová neměli na tratích konkurenci

Nymburk – Třetí ročník závodu v aquatlonu, který spojuje plavání a běh, je minulostí. A že to byl závod vyvedený. Mladí sportovci si tak užili odpoledne plné pěkných sportovních soubojů.

29.4.2016

Semice přivítají milovníky běhu

Semice – Základní škola, obední úřad a AFK Sokol Semice pořádají v sobotu 30. dubna od 9.30 hodin šestačtyřicátý ročník Běhu Semicemi.

29.4.2016

Nejlepšími byli Jaroň a Vydrová

Nymbursko – V hernách TJ Lokomotiva Nymburk a TJ Sadská se uskutečnily závěrečné turnaje ve stolním tenisu pro hráče nymburského regionu v kategorii žáků. Na tyto turnaje TOP 8 se na základě výsledků ze čtyř bodovacích turnajů konaných v průběhu sezony nominovalo nejlepších osm hráčů v každé věkové kategorii.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies