VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ptejte se předsedy nymburského volejbalového klubu Vojtěcha Věcheta

Za dveřmi je kromě jiných sportů také volejbalová sezona. V té minulé skončilo nymburské A - mužstvo poslední a sestoupilo. Nakonec ale bude hrát první ligu stejně jako v předešlém ročníku. A jak je na tom před sezonou mládež? Jak se vedení klubu daří naplnit rozpočet? Na vaše dotazy bude odpovídat v online rozhovoru předseda nymburského volejbalového klubu Vojtěch Věchet. A to ve čtvrtek od 9 do 10 hodin.

Ptejte se předsedy nymburského volejbalového klubu Vojtěcha Věcheta

Předseda nymburského volejbalového klubu Vojtěch Věchet.

VLOŽIT DOTAZ
DOTAZ: Jaký je rozpočet klubu na nastávající sezonu. V porovnání s jinými sporty máte největší mládežnickou základnu (kromě fotbalu) a k tomu ještě soutěž mužů a žen. Musí být složité toto všechno pokrýt.
ODPOVĚĎ:Každá sezóna je financována z různých zdrojů a řídí se rozpočtem klubu na každou sezónu zvlášť. Sezóna vychází v průměru na cca 1,3 mil. Kč. Klub funguje na bázi amatérských podmínek.
DOTAZ: Ve městě je spousta sportů, jako fotbal, basketbal, kanoistika. Jak těžké je konkurovat těmto oddílům ve shánění peněz nebo v náboru nových členů?
ODPOVĚĎ:Konkurence a nabídka jednotlivých sportů je v Nymburce velice pestrá. Naše strategie není založena na konkurování si vzájemně, ale na kvalitě sportovní výchovy a příjemně stráveného času pro děti a rodiče při této aktivitě. Nemáme žádnou speciální nabídku, máme ale to nejdůležitější, schopné trenéry dětí, kteří dokážou děti zaujmout.
Základ a nezbytným předpokladem pro fungování klubu je podpora od města Nymburk. Dalším zdrojem jsou finance,které získáváme tím, že volejbal v Nymburce má výbornou odezvu a tuto fungující výchovu dětí místní firmy oceňují a podporují. Vedení klubu je v tomto směru velice aktivní a snaží se také místním firmám nabídnout zajímavé sportovní aktivity.
DOTAZ: Co musí udělat rodiče pro to, aby mohli přivést své dítě na volejbal? Jsou nějaké nábory?
ODPOVĚĎ:Podívat se na naše stránky www.volleyball.cz,kde v kolonce tréninky najdou příslušnou kategorii ,čas a místo tréninků.Pak už stačí pouze přijít a nahlásit se.Nábory děláme vždy v květnu,kdy se náborové lístky dostanou všem předškolákům a žákům 1.a 2.tříd! Informace také na tel.739113242
DOTAZ: Neměl jste chuť někdy s volejbalem nebo trénováním dětí praštit?
ODPOVĚĎ::-) takové chvilky má trenér mládeže několikrát do roka. Ted vážně .Volejbal mě strašně baví a trénování dětí je krásné v tom ,že když se dělá správně jsou každou chvilku vidět pokroky a to je ta největší motivace!
DOTAZ: Pamatujete si na svoje první volejbalové krůčky. kdo vás k volejbalu přivedl?
ODPOVĚĎ:Pamatuji a dobře .Oba rodiče.Začínal jsem v první třídě s volejbalem i basketbalem zároveň a prvním trenérem byl u obou sportů táta. Máma byla u ostatních sportů.
DOTAZ: Ahoj,
Je super, co pro Nymburk děláte. Jak to letos vypadá se sestavil A -týmu? Kdo odešel? A kdo přišel?
Díky
A držím palce
ODPOVĚĎ:Ahoj děkujeme za podporu!Bude to družstvo mladíků:-)Příchody:Drdoš,Hulpach-Příbram.Pavlíček-Dukla Liberec.Hudák,Grus-Benátky,Stránský-Choceň.V jednání je Haník ml.-Brno
Odchody:Pudil,Vobr,Vitvar,Hamata
DOTAZ: Dobrý den.Kdo posílil Nymburský team?Co očekáváte letos za umístění?Kdy budou domácí hrací dny a v kolik hodin letos?díky
ODPOVĚĎ:Tým jsme výrazně omladili!Přichází na hostování kadetský mistr Evropy Pavlíček-libero, odchovanec Hulpach-univerzál,dále pak smečař Drdoš,který hraje za Příbram,z Benátek bude mít střídavý start další juniorský reprezentant Hudák a Dominik Grus.V jednání je Z.Haník mladší.Cílem družstva je udržení 1.ligy.Hrací dny zůstávají stejné :pátek-19 45 hod a sobota-17 00 hod v hale Komenského!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení