VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NYMBURK

Charita rozdávala potravinové balíčky

Nymburk - Farní charita se připojila k projektu Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám.

Lékaři z nymburské nemocnice půjdou v lednu před soud

Nymburk - Státní zástupe akceptoval návrh na obžalobu tří lékařů nymburské nemocnice kvůli smrti jednoho z pacientů a předal jej soudu. Ten nařídil hlavní líčení na konec ledna.

Poříční policisté lovili z Labe labuť, předali ji veterináři

Nymburk -  Virus H5N8 známý jako ptačí chřipka se objevuje nejen v evropských zemích, ale také u nás. V tomto týdnu hasiči za asistence veterinářů likvidovali chov v Lázních Toušeň jen pár kilometrů za hranicí Nymburska.

FOTO: Právě jsme se narodili

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku v 1. a 2. týdnu

Veřejně prospěšné práce pro obce i letos?

Záhornice - Obec využila v minulém roce 4 podpořená pracovní místa v oblasti veřejně prospěšných prací. Pro letošek se zpřísnily podmínky výběru nezaměstnaných, není vůbec jasné, zda bude moci obec přijmout na dotovaná místa pracovníky, kteří budou uklízet veřejná prostranství.

Nymburský Vánoční strom se už nerozsvítí

Nymburk - Od 25. listopadu až do začátku tohoto týdne se místní i návštěvníci Nymburka mohli na náměstí Přemyslovců kochat krásou Vánočního stromu. Za tmy pak i jeho nádherně osvícenou výzdobou. Tomu je však definitivně pro Vánoce 2016 odzvoněno.

Hlasujte pro Miminko roku 2016!

Nymbursko - Představujeme vám adepty na Miminko roku 2016. Do jejich seznamu se zařadila všechna miminka, která v loňském roce získala titul Miminko týdne

Trvalé kruhové objezdy u nemocnice budou

Nymburk - Jak se osvědčil provizorní kruhový objezd? Dojde skutečně na výstavbu trvalých kruhových objezdů na křižovatkách kolem vjezdu do nemocnice? 

Hasiči zachránili tonoucího psa. Pak sami cvičili na Labi při prolomení ledu

Nymburk - Záchrany osoby nebo zvířete různými způsoby po prolomení ledu. To bylo námětem cvičení hasičů na Labi v Drahelicích. Akce se zúčastnilo přibližně 30 hasičů.

Vestci patří pozemek s ochrannou hrází

Vestec - Vesteckým nově patří strategický pozemek tvořící ochrannou hráz.

Rožďalovice 2016: investice do školství

Rožďalovice - Nejvýznamnější investice města v roce 2016 byly do opravy střechy ZŠ a MŠ G. A. Lindnera a do vybudování sprinterské rovinky a atletického oválu na školním hřišti.

Novinka na gymnáziu: studenti mají svého tutora

Nymburk - Tutor funguje jako prostředník mezi žákem a učitelem, jako starší spolužák naslouchá mladším kolegům a pomáhá jim se studujními i osobními problémy. V našich krajích to není běžná funkce.

Za hranicí okresu se objevila ptačí chřipka!

Nymbursko - Nákazu ptačí chřipky zaznamenali veterináři v soukromém chovu drůbeže v Lázních Toušeň. Krajská veterinární správa nařídila utratit všechny ptáky z místního chovu

Trojbojaři ovládli šampionát. Sicha zvedl rekord, Krčmářová i Stříska mají titul

Nymburk - V prostorách Základní školy Praha-Řepy se odehrálo mistrovství České republiky v silovém trojboji, pro Nymburk tradičně úspěšné. Sokol byl nejlepší mezi všemi zúčastněnými týmy. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies