71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Poděbrady se dostaly na obálku knihy Vraťte nám vlasy

Básník Ivan Martin Jirous, zvaný Magor, pokřtil knihu Vraťta nám vlasy na trutnovském hudebním festivalu

Básník Ivan Martin Jirous, zvaný Magor, pokřtil knihu Vraťta nám vlasy na trutnovském hudebním festivalu Autor: Deník/Lukáš Trejbal

25.8.2010 13:31

Poděbrady, Trutnov - Dokonce na obálku knihy autorů Filipa Pospíšila a Petra Blažka s názvem Vraťte nám vlasy se dostaly Poděbrady.

Ptáte se v jaké podobě? Zadní strana přebalu knihy obsahuje přefocenou vyhlášku poděbradského národního výboru z druhé poloviny 60. let minulého století, která určuje, kam smí nebo spíš nesmí chodit takzvané máničky. Ve výčtu jsou například restarace Savoy, knihovna a další.

Knihu o vlasáčích a spisu Veřejné bezpečnosti, který na ně vedla v roce 1966, pokřtil na trutnovském hudebním festivalu básník Ivan Martin Jirous.

Autor: Lukáš Trejbal

Pošlete odkaz přátelům

Diskuse

Do diskuse nikdo nevložil žádný příspěvek

CELEBRITY

David Rath

David Rath

Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›

Princ z Popelky slaví 70. Štědroň vypadá stále skvěle

Princ z Popelky slaví 70. Štědroň vypadá stále skvěle

Jak to jen ten Jiří Štědroň dělá? Zpěvák a herec, populární princ ze slavné černobílé Popelky, který… celý článek ›

Poznáte oblíbeného herce na víc než 80 let staré fotografii?

Poznáte oblíbeného herce na víc než 80 let staré fotografii?

Roztomilý chlapec na této fotografii vyrostl v jednoho z největších českých herců. Jeho nejznámější rolí… celý článek ›

Jak ulehčit svým očím: Brýle, čočky, nebo operace?

Jak ulehčit svým očím: Brýle, čočky, nebo operace?

Nosíte celý život brýle a chcete se konečně svých dioptrií zbavit operací? Nebo uvažujete o tom, že… celý článek ›

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.

Kontakt na redakci. Autoři deníku. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz