Utkání Buldoci Poděbrady – Pátek se nedohrálo. Buldoci měli skvělý úvod a třemi brankami zaskočili svého soupeře. Jenže Pátek stihl ještě do přestávky otočit na 4:3 ve svůj prospěch. V čase 17:15 byl vyloučen jeden z Buldoků do konce zápasu, načež Buldoci odešli z ledu. Utkání bylo tedy kontumováno ve prospěch Pátku.

Zápas Brkouni – Hornets Nymburk se neodehrál vůbec, neboť Brkouni se nesešli.

Skvělý hokej předvedli ve vzájemném souboji hráči Peček a Tsunami Nymburk. Pečky nenastoupily zdaleka v plné sestavě, přesto byly vedoucímu týmu soutěže vyrovnaným soupeřem. Tsunami rozhodly o vítězství v závěru druhé třetiny, kdy vstřelili během poslední minuty dvě branky. Pečky se sice ještě dotáhly na rozdíl jediného gólu, ovšem Tsunami už si vítězství vzít nenechaly.

Tsunami Nymburk tímto vítězstvím rozhodl o svém prvenství v soutěži, o které je již nemůže nikdo obrat.

Velmi vyrovnané utkání sehráli mezi sebou hokejisté Českého Brodu a Mochova. Z těsného vítězství se nakonec radovali Mochovští, kteří se tak udrželi v bojích o medaile.

Výsledky 17. kola: Buldoci Poděbrady – Pátek 3:4 nedohráno – kontumačně 0:5, Brkouni – Hornets Nymburk 0:5 kont., Pečky – Tsunami Nymburk 7:10 (2:2, 2:5, 3:3), Český Brod – Mochov 5:6, Čelákovice – Sány 0:5 kont.
Dohrávka 15. kola: Pečky – Pátek (pá 19:45).
Los 18. kola: Hornets – Buldoci Poděbrady (so 12:00), Tsunami Nymburk – Brkouni (ne 9:45), Mochov – Pečky (ne 12:00), Pátek – Čelákovice 5:0 kont., Sány – Český Brod (odloženo na sobotu 24.3. 12:00).