Do poloviny zápasu vyrovnaný souboj spolu svedly týmy Brkounů a poděbradských Buldoků, šest inkasovaných gólů v řadě za sebou mezi 27. a 37. minutou v síti Buldoků však rozhodlo o vítězství Brkounů. Buldoci ještě dotahovali, ale na vyrovnání už jim nezbyl čas.

Hráči týmu Phantoms Lysá se proti Běchovickým nesešli, a jejich zápas tak byl již pošesté v letošní sezoně kontumován ve prospěch soupeře.

Natěšené týmy Mochova a Pátku se sešly na obou stranách v hojném počtu hráčů, a tak se dal očekávat zajímavý zápas. Mochovští se proti zkušeným harcovníkům z Pátku snažili, ale jejich snaha skončila po dvou třetinách. Ve třetí třetině již Mochovští rezignovali a závěrečnou dvacetiminutovku prohráli vysoko dva osm.

Hokejky se sešly proti vedoucímu týmu tabulky Kocourům v pouhých osmi hráčích do pole. Kuriozitou bylo, že jeden z hráčů Hokejek si doma zapomněl levou rukavici a tak si obránci museli až do 16. minuty vždy při střídání rukavici půjčovat. Hokejky se i v malém počtu hráčů držely až do poloviny třetí třetiny. Pak za stavu tři pět byli postupně krátce za sebou vyloučeni tři hráči Kocourů a Hokejkám se naskytla dlouhá dvojnásobná přesilovka a tedy obrovská příležitost na vyrovnání stavu. Přesilovku však již unavení hráči Hokejek nesehráli dobře, a když inkasovali pošesté, na výsledek zápasu rezignovali.

Výsledky zápasů: Brkouni – Buldoci 11:9 (3:2, 7:4, 1:3), Běchovice – Phantoms Lysá 5:0 kontumačně, Mochov – Pátek 4:14 (1:6, 1:0, 2:8), Hokejky – Kocouři 3:10 (0:2, 2:3, 1:5).
Příští zápasy: Český Brod – Tsunami (so 15:15), Kocouři – Mochov (so 17:30), Buldoci – Phantoms Lysá (ne 15:45), Hokejky – Pátek (ne 18:00), Pečky – Hornets (ne 20:15).