VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, výsledky z víkendu 30. a 31. října

Střední Čechy - Ledové plochy znovu obsadily i hokejové mládežnické celky, které bodovaly o další mistrovské body v ligových, ale i krajských soutěžích juniorů, dorostu i žáků.

4.11.2010
SDÍLEJ:

7. kolo krajského přeboru starších žáků: Kutná Hora - Vlašim, 24. října 2010.Foto: Deník/Martin Vaněk

LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Západ
11. kolo:
Karlovy Vary B – HC Příbram 7:3, Kadaň – Klášterec n. O. 9:4, Most – Teplice 5:1, Berounští Medvědi – Litoměřice 2:5, Hvězda Praha – PZ Kladno 4:3. 12. kolo: HC Příbram – Hvězda Praha 0:6, PZ Kladno – Berounští Medvědi 5:6, Litoměřice – Most 5:6, Teplice – Kadaň 1:4, Klášterec n. O. – Karlovy Vary B 0:5.

1. Hvězda Praha 12 9 1 0 2  59:25  29
2. PZ Kladno 12 7 2 0 3  61:38  25
3. Karlovy Vary B 12 7 2 0 3  54:32  25
4. Litoměřice 12 7 0 0 5  63:41  21
5. Kadaň 12 4 0 5 3  64:58  17
6. Most 12 4 2 0 6  45:63  16
7. Ber. Medvědi 12 4 1 0 7  33:51  14
8. Klášterec 12 2 2 3 5  39:56  13
9. Příbram 12 4 0 1 7  46:65  13
10. Teplice 12 2 0 1 9  29:64   7

Skupina Střed
11. kolo:
Třebíč – Benátky n. J. 6:2, Kobra Praha – HC Mountfield B 6:7 TS, Jindř. Hradec – Liberec B 5:3, Dvůr Kr./Náchod – SC Kolín nehráno, Žďár n. S – Krkonoše 11:1. 12. kolo: HC Benátky n. J. – Žďár n. S. 3:2 TS, Krkonoše – Dvůr Kr./Náchod 5:2, SC Kolín – J. Hradec 3:1, Liberec B – Kobra Praha 6:3, HC Mountfield B – Třebíč 3:5.

1. Třebíč 12 10 1 1  0  73:35  33
2. HC Mountfield B 12  8 1 1  2  52:33  27
3. Liberec B 12  7 0 2  3  64:48  23
4. SC Kolín 11  6 2 0  3  48:32  22
5. Žďár n. S. 12  5 1 1  5  54:42  18
6. Kobra Praha 12  5 1 1  5  58:60  18
7. HC Benátky n. J. 12  4 2 1  5  45:44  17
8. Jindř. Hradec 12  2 1 1  8  42:53   9
9. Dvůr Králové 12  2 0 0  9  27:67   6
10. Krkonoše 12  1 0 1 10  22:71   4

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A
8. a 7. třídy – 9. kolo:
Chomutov – Litoměřice 3:5 (8. třídyy), 8:2 (7. třídy), Kadaň – Ústí . L. 3:5, 14:2, Most – Karlovy Vary 2:9, 4:5, Sokolov – Děčín 12:9, 2:10. 10. kolo: Litoměřice – Děčín 4:4, 5:12, Litvínov – Sokolov 4:4, 10:2, Ústí n. L. – Klášterec 12:0, 14:0.

8. třídy
1. Karlovy Vary 9 9 0 0  117:17  18
2. Chomutov 9 8 0 1   63:25  16
3. Litoměřice 11 5 4 2   75:60  14
4. Ústí n. L. 11 7 0 4   80:34  14
5. HC Kladno 9 6 1 2   68:32  13
6. Sokolov 11 5 3 3   68:63  13
7. Kadaň 9 4 0 5   62:64   8
8. Děčín 11 3 1 7   65:80   7
9. Litvínov 9 2 1 6   39:60   5
10. Klášterec 10 2 0 8   30:108  4
11. Most 10 2 0 8   39:70   4
12. Teplice 9 1 0 8   33:126  2

7. třídy
1. Kadaň 9 9 0  0  124:12  18
2. Litvínov 9 9 0  0  109:18  18
3. Ústí n. L. 11 7 1  3   74:46  15
4. Děčín 11 7 0  4   63:45  14
5. Karlovy Vary 9 6 1  2   71:40  13
6. Most 10 5 0  5   38:60  10
7. HC Kladno 9 4 0  5   39:56   8
8. Chomutov 9 3 0  6   40:51   6
9. Litoměřice 11 3 0  8   48:88   6
10. Teplice 9 3 0  6   34:79   6
11. Sokolov 11 2 0  9   43:89   4
12. Klášterec 10 0 0 10   16:115  0

6. a 5. třídy – 9. kolo: Litoměřice – Chomutov 3:14 (6. třídy), 7:3 (5. třídy), Ústí n. L. – Kadaň 6:2, 2:4, HC Kladno – Klášterec 15:1, 13:4, Karlovy Vary – Most 24:1, 14:0, Litvínov – Teplice 10:0, 13:1, Děčín – Sokolov 1:8, 1:1. 10. kolo: Děčín – Litoměřice 2:7, 1:4, Sokolov – Litvínov 1:10, 1:3, Teplice – Karlovy Vary 3:20, 2:17, Most – Kladno 0:20, 4:9, Klášterec – Ústí n. L. 1:11, 5:9, Kadaň – Chomutov 1:6, 3:6.

6. třídy
1. Litvínov 11 10 1  0   98:18  21
2. Karlovy Vary 11  9 2  0  129:19  20
3. Chomutov 11  8 2  1  120:35  18
4. Ústí n. L. 11  7 1  3   94:37  15
5. Sokolov 11  6 1  4   60:46  13
6. HC Kladno 11  5 1  5   72:40  11
7. Kadaň 11  5 0  6   35:48  10
8. Litoměřice 11  5 0  6   48:78  10
9. Teplice 11  3 1  7   55:108  7
10. Klášterec 11  2 0  9   27:87   4
11. Most 11  1 0 10   23:144  2
12. Děčín 11  0 1 10   20:121  1

5. třídy
1. Karlovy Vary 11 10 1  0  163:21  21
2. HC Kladno 11  9 0  2  103:49  18
3. Litvínov 11  8 1  2   73:30  17
4. Ústí n. L. 11  8 0  3   78:27  16
5. Most 11  6 0  5   44:59  12
6. Kadaň 11  5 1  5   67:89  11
7. Děčín 11  4 2  5   58:67  10
8. Litoměřice 11  5 0  6   37:64  10
9. Sokolov 11  3 1  7   24:45   7
10. Chomutov 11  3 0  8   35:96   6
11. Teplice 11  2 0  9   56:118  4
12. Klášterec 11  0 0 11   33:106  0

Skupina B
8. a 7. třídy – 9. kolo:
Tábor – PZ Kladno 6:3 (8. třídy), 8:4 (7. třídy), Písek – HC Mountfield 1:6, 3:5, Lužnice – Plzeň 3:4, 1:11, Sparta Praha – Strakonice 8:2, 19:2, Třemošná – Slavia Praha 2:8, 0:6, HC Příbram – J. Hradec 4:10, 7:5. 10. kolo: PZ Kladno – J. Hradec 1:3, 10:3, Slavia Praha – HC Příbram 13:0, 25:0, Strakonice – Třemošná 1:4, 2:2, Plzeň – Sparta Praha 6:5, 1:7, HC Mountfield – Lužnice 7:0, 10:5, Tábor – Písek 3:3, 3:1.

8. třídy
1. Plzeň10 9 0  1  83:24  18
2. Sparta Praha 10 9 0  1  70:18  18
3. HC Mountfield 10 8 0  2  68:31  16
4. Slavia Praha 10 8 0  2  46:27  16
5. Třemošná 10 8 0  2  46:27  16
6. Tábor 10 4 1  5  36:40   9
7. Písek 10 3 2  5  34:41   8
8. J. Hradec 10 3 1  6  38:48   7
9. Strakonice 10 3 0  7  29:62   6
10. PZ Kladno 10 2 0  8  28:65   4
11. Příbram 10 1 0  9  21:93   2
12. Lužnice 10 0 0 10  15:55   0

7. třídy
1. Sparta Praha 10 10 0 0  93:18  20
2. Plzeň 10  8 1 1  93:30  17
3. Slavia Praha 10  7 1 2  85:19  15
4. Tábor 10  7 0 3  41:23  14
5. PZ Kladno 10  7 0 3  64:47  14
6. HC Mountfield 10  5 0 5  54:56  10
7. Třemošná 10  3 1 6  25:37   7
8. J. Hradec 10  3 1 6  46:67   7
9. Lužnice 10  2 2 6  36:72   6
10. Písek 10  1 2 7  25:69   4
11. Strakonice 10  0 3 7  24:83   3
12. Příbram 10  1 1 8  23:88   3

6. a 5. třídy – 9. kolo: PZ Kladno – Tábor 9:2 (6. třídy), 5:3 (5. třídy), HC Mountfield – Písek 8:2, 3:3, Plzeň – Lužnice 20:2, 11:2, Strakonice – Sparta Praha 4:10, 0:4, Slavia Praha – Třemošná 5:2, 7:2, Jindř. Hradec – Příbram 22:0, 14:4. 10. kolo: Jindř. Hradec – PZ Kladno 3:4, 4:2, HC Příbram – Slavia Praha 0:12, 5:4, Třemošná – Strakonice 1:3, 1:5, Sparta Praha – Plzeň 4:4, 8:2, Lužnice – HC Mountfield 0:17, 0:1, Písek – Tábor 0:5, 3:6.

6. třídy
1. Sparta Praha 10 9 1  0  132:19  19
2. Plzeň 10 9 1  0   90:16  19
3. HC Mountfield 10 8 0  2   68:26  16
4. Slavia Praha 10 7 0  3   56:28  14
5. Strakonice 10 6 1  3   42:36  13
6. J. Hradec 10 5 0  5   77:40  10
7. PZ Kladno 10 4 1  5   58:47   9
8. Třemošná 10 3 1  6   35:24   7
9. Tábor 10 3 1  6   28:35   7
10. Písek 10 2 0  8   43:108  4
11. Lužnice 10 1 0  9   27:131  2
12. HC Příbram 10 0 0 10    3:149  0

5. třídy
1. Sparta Praha 10 9 0 1  88:21  18
2. Slavia Praha 10 8 0 2  98:20  16
3. Příbram 10 7 0 3  46:53  14
4. J. Hradec 10 6 1 3  65:38  13
5. Plzeň 10 6 0 4  60:59  12
6. Strakonice 10 4 2 4  35:40  10
7. Třemošná 10 3 2 5  28:33   8
8. HC Mountfield 10 3 2 5  31:39   8
9. Tábor 10 3 1 6  30:52   7
10. PZ Kladno 10 2 2 6  42:72   6
11. Lužnice 10 2 1 7  31:82   5
12. Písek 10 1 1 8  31:76   3

Skupina C
8. a 7. třídy – 9. kolo:
SC Kolín – Hvězda Praha 2:3 (8. třídy), 1:7 (7. třídy), HC Benátky n. J. – Ml. Boleslav 0:7, 1:18, Krkonoše – Liberec 1:12, 3:8, Kobra Praha – Pardubice 1:10, 0:21, Letňany – Hr. Králové 3:9, 4:5, Jablonec – Dvůr Králové 1:6, 5:10. 10. kolo: Hvězda Praha – Dvůr Králové 2:3, 5:1, Hr. Králové – Jablonec 16:2, 12:1, Pardubice – Letňany 7:2, 1:3, Liberec – Kobra Praha 7:0, 19:0, Ml. Boleslav – Krkooše 12:2, 7:5, SC Kolín – HC Benátky n. J. 11:1, 7:0.

8. třídy
1. Hr. Králové 10 9 1  0  97:21  19
2. Pardubice 10 9 1  0  86:20  19
3. Liberec 10 8 0  2  74:26  16
4. Letňany 10 8 0  2  76:33  16
5. Ml. Boleslav 10 6 0  4  59:32  12
6. Krkonoše 10 4 1  5  24:69   9
7. Dvůr Králové 10 4 0  6  25:54   8
8. Kobra Praha 10 4 0  6  24:59   8
9. Hvězda Praha 10 3 1  6  40:49   7
10. Kolín 10 2 0  8  40:48   4
11. Jablonec 10 1 0  9  23:78   2
12. Benátky n. J. 10 0 0 10  10:89   0

7. třídy
1. Letňany 10 9 0 1  101:14  18
2. Pardubice 10 9 0 1   97:21  18
3. Hr. Králové 10 8 1 1   69:27  17
4. Ml. Boleslav 10 7 1 7   97:32  15
5. Liberec 10 7 0 3  115:30  14
6. Krkonoše 10 4 0 6   58:41   8
7. Hvězda Praha 10 4 0 6   35:61   8
8. Benátky n. J. 10 4 0 6   34:89   8
9. Kolín 10 2 1 7   29:79   5
10. Dvůr Králové 10 2 1 7   33:91   5
11. Kobra Praha 10 1 0 9   13:95   2
12. Jablonec 10 1 0 9   20:121  2

6. a 5. třídy – 9. kolo: Hvězda Praha – SC Kolín 6:4 (6. třídy), 2:2 (5. třídy), Mladá Boleslav – HC Benátky n. J. 5:3, 7:6, Liberec – Krkonoše 3:2, 4:3, Pardubice – Kobra Praha 17:0, 5:4, Hradec Králové – Letňany 1:7, 2:1, Dvůr Králové – Jablonec 7:0, 2:13. 10. kolo: Dvůr Králové – Hvězda Praha 8:4, 2:15, Jablonec – Hradec Králové 4:6, 12:5, Letňany – Pardubice 7:4, 4:4, Kobra Praha – Liberec 0:6, 7:5, Krkonoše – BK Mladá Boleslav 0:9, 5:6, HC Benátky n. J. – SC Kolín 8:3, 3:2.

6. třídy
1. Letňany 10 10 0 0  122:16  20
2. Hr. Králové 10  8 1 1   72:38  17
3. Pardubice 10  8 0 2  103:35  16
4. Ml. Boleslav 10  7 1 2   70:41  15
5. Dvůr Králové 10  7 0 3   72:39  14
6. Liberec 10  5 0 5   56:42  10
7. Benátky n. J. 10  4 1 5   45:43   9
8. Krkonoše 10  3 1 6   33:70   7
9. Hvězda Praha 10  2 0 8   37:71   4
10. Jablonec 10  2 0 8   21:84   4
11. Kolín 10  1 0 9   22:82   2
12. Kobra Praha 10  1 0 9   16:108  2

5. třídy
1. Jablonec 10 9 1  0  109:37  19
2. Hvězda Praha 10 8 2  0  108:30  18
3. Pardubice 10 8 1  1   66:35  17
4. Ml. Boleslav 10 6 0  4   45:54  12
5. Letňany 10 5 1  4   65:36  11
6. Kobra Praha 10 5 0  5   60:56  10
7. Liberec 10 4 1  5   41:71   9
8. Hr. Králové 10 3 2  5   43:58   8
9. Krkonoše 10 3 1  6   39:49   7
10. Benátky n. J. 10 3 0  7   32:55   6
11. Kolín 10 1 1  8   22:74   3
12. Dvůr Králové 10 0 0 10   20:95   0

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

6. kolo: Stadion Kutná Hora – Junior Mělník 4:11, Sp. Vlašim – HC Příbram 3:5, Sj. Zbraslav – HC Ber. Medvědi 0:6.

1. Ber. Medvědi 6 5 0 0 1  32:12  15
2. Příbram 5 4 0 0 1  26:17  12
3. Mělník 5 3 0 0 2  29:14   9
4. Vlašim 5 3 0 0 2  32:19   9
5. Rakovník 5 2 0 0 3  14:33   6
6. Zbraslav 5 1 0 0 4  14:30   3
7. Kutná Hora 5 0 0 0 5  17:39   0

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

9. kolo: Kutná Hora – HC Příbram 5:9, HC Benešov – Tn. Sedlčany 4:0, Zbraslav – Velké Popovice 4:10, Černošice – Kralupy 4:3. 10. kolo: Sp. Vlašim – Kralupy 9:2, Černošice – Velké Popovice 1:8, Zbraslav – Sedlčany 5:8, HC Benešov – HC Příbram 5:6.

1. Benešov 9 8 0 0 1  64:15  24
2. Příbram 8 7 0 0 1  98:31  21
3. Sedlčany 8 5 1 1 1  41:25  18
4. Velké Popovice 9 6 0 0 3  47:32  18
5. Kralupy 9 3 1 0 5  25:45  11
6. Vlašim 9 4 0 1 5  37:48  10
7. Černošice 9 3 0 0 6  29:75   9
8. Kutná Hora 8 1 1 0 6  25:44   5
9. Zbraslav 9 0 0 1 8  26:77   1

KRAJSKÁ LIGA ŽÁKŮ

Skupina K
Starší
6. kolo:
Kralupy . Vlt. – Bererouští Medvědi 0:19, HC Rakovník – Klatovy 9:0, Louny – Roudnice 5:3.

1. Ber. Medvědi 6 6 0 0  55:7   18
2. Rakovník 6 6 0 0  41:16  18
3. Kralupy 6 4 0 2  46:31  12
4. Tachov/M. Lázně 4 2 0 2  13:10   6
5. Zbraslav 5 1 1 3  15:20   4
6. Louny 6 1 0 5  17:49   3
7. Roudnice 6 1 0 5  14:33   3
8. Klatovy 5 0 1 4   4:39   1

Mladší
6. kolo:
Kralupy . Vlt. – Bererouští Medvědi 6:3, Rakovník – Klatovy 2:8.

1.Ber. Medvědi 5 5 0 0 0  47:10  15
2. Zbraslav 4 3 0 0 1  39:11   9
3. Klatovy 4 2 0 0 2  24:26   6
4. Tachov/M. Lázně 2 1 0 0 1  10:6    3
5. Roudnice 3 1 0 0 2  12:22   3
6. Kralupy 5 1 0 0 4  13:41   3
7. Rakovník 5 1 0 0 4   8:37   3

Skupina L
Starší
8. kolo:
Česká Lípa – Tn. Sedlčany 1:8, Velké Popovice – Poděbrady 7:6, Kutá Hora – Benešov 5:8. 9. kolo: Beešov – Vlašim 4:6, Černošice – Česká Lípa 6:2.

1. Vlašim 6 6 0 0 0  74:21  18
2. Sedlčany 7 6 0 0 1  59:22  18
3. Benešov 7 5 0 0 2  64:26  15
4. V. Popovice 7 4 0 0 3  39:44  12
5. Černošice 6 2 0 0 4  24:21   6
6. Kutná Hora 6 1 1 0 4  16:53   5
7. Ceská Lípa 7 0 1 1 5  16:46   3
8. Poděbrady 6 0 0 1 5  16:75   1

Mladší
8. kolo:
Česká Lípa – Milevsko 5:4, Velké Popovice – Poděbrady 7:8. 9. kolo: Černošice – Česká Lípa 1:5.

1. Vlašim 5 5 0 0 0  51:21 15
2. V. Popovice 7 5 0 0 2  56:29  15
3. Poděbrady 6 4 0 0 2  58:23  12
4. Česká Lípa 7 4 0 0 3  50:43  12
5. Milevsko 7 3 0 0 4  34:42   9
6. Kutná Hora 5 2 0 0 3  30:34   6
7. Černošice 6 1 0 0 5  15:43   3
8. Benešov 5 0 0 0 5   5:64   0

Autor: Vlastimil Dudáček

4.11.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

KRÁTCE: Paličkování je stále moderní

Nymburk zažil bitvu z I. světové války.
37

Milovice čeká velká rekonstrukce bitvy u Zborova

OBRAZEM: Projekt EDISON učí studenty toleranci

Nymburk - Nymburské Gymnázium Bohumila Hrabala se zapojilo i letos do mezinárodního projektu EDISON. Škola a rodiny žáků se staly na týden domovem studentů z Hongkongu, Číny, Singapuru, Bahrainu, Mexika, Kanady nebo Íránu, aby při společných besedách, prezentacích, ale třeba i přípravě typických pokrmů navzájem srovnávali zvyky, tradice jednotlivých zemí a snažili se jim lépe porozumět.

OBRAZEM: Vzpomněli na výsadkovou skupinu Silver A

Senice - Příběh legendární výsadkové operační skupiny Silver A znovu ožil v neděli v Senicích. Pietní a vzpomínková slavnost Pocta statečným připomněla 75. výročí úspěšného působení skupiny v okupované vlasti, ale bohužel i její tragický konec.

Za borůvkami nemusíte do lesa, můžete je mít i na balkóně

Jejich plody jsou větší než jejich příbuzných odrůd z lesa, na keřích rostou v celých trsech, takže úroda je mnohem snazší a rychlejší, a jejich chuť si s těmi lesními v ničem nezadá. Řeč je o kanadských borůvkách, které si v pohodlí můžete vypěstovat na zahradě nebo i doma na balkoně a jejich sladké bobule budete mít na dosah ruky.

Na tábor už se těší skauti z nymburského Krahujce

Nymburk - Týmová spolupráce, zručnost, samostatnost, to vše jsou vlastnosti, které u dětí rozvíjejí tradiční skautské tábory. Nezbytnou součástí je pobyt v přírodě, kde děti stráví celých čtrnáct dní. Na tradiční skautské tábory vyjedou i letos oddíly nymburského skautského střediska Krahujec.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies