VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, výsledky z víkendu 6. až 8. prosince

Střední Čechy/ O víkend plný hokeje se postaraly i mládežnické soutěže, a to nejen v ligových, ale i krajských soutěžích. Napilno však měly extraligy juniorů a dorostu, které po víkendových zápasech čekalo v pondělí další kolo. Zatímco v extralize juniorů bodovala jen Ml. Boleslav, která remizovala v Liberci, v dorostu Kladno doma zdolalo Chomutov a v tabulce poskočilo už na třetí místo. Dva body na své konto si připsali i dorostenci Mladé Boleslavi, kteří v prodloužení zdolali Litvínov.

9.12.2008
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: Jiří Kubík

Extraliga juniorů
27. kolo: Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (pp), Chomutov – KEB Kladno 3:2, Karlovy Vary – Sparta Praha 1:2, Vsetín – Znojmo 5:4 (pp), Havířov – Třebíč 5:4 (pp), Poruba – Vítkovice 1:3, Plzeň – Ústí n. L. 4:1, Opava – Kometa Brno 2:3, Olomouc – Šumperk 3:1, Litvínov – Slavia Praha 6:0, Třinec – Zlín 2:3 (pp), Pardubice – České Budějovice 2:1.
1. Vítkovice 29 18 7 1 3 148:72 69
2. Plzeň 28 19 3 2 4 99:57 65
3. Litvínov 29 17 2 1 9 97:74 56
4. Č. Budějovice 29 16 1 4 8 106:78 54
5. Ml. Boleslav 29 14 5 2 8 117:93 54
6. Slavia Praha 28 15 3 1 9 112:81 52
7. Zlín 29 16 2 0 11 101:77 52
8. Opava 29 14 2 3 10 107:100 49
9. Ústí n. L. 29 13 3 3 10 98:81 48
10. Třinec 29 11 5 5 8 101:95 48
11. Sparta Praha 29 13 2 3 11 98:92 46
12. Chomutov 29 11 5 2 11 95:93 45
13. Liberec 29 12 3 3 11 105:109 45
14. Olomouc 29 12 2 3 12 74:74 43
15. Havířov 29 12 2 3 12 74:83 43
16. KEB Kladno 29 12 2 2 13 101:106 42
17. K. Vary 29 10 1 6 12 88:79 38
18. Pardubice 29 8 6 2 13 76:91 38
19. Šumperk 29 10 1 1 17 70:105 33
20. Kometa Brno 29 6 4 6 13 78:88 32
21. Znojmo 29 8 1 5 15 74:99 31
22. Poruba 29 6 1 3 19 83:129 23
23. Vsetín 29 4 2 5 18 82:146 21
24. Třebíč 29 2 3 2 22 58:140 14

Extraliga dorostu
27. kolo: Kladno – Chomutov 7:4, Ml. Boleslav – Litvínov 6:5 (pp), Zlín – Vsetín 6:2, Slavia Praha – Liberec 4:2, Č. Budějovice – Karlovy Vary 2:4, Sparta Praha – Pardubice 6:2, Jihlava – Vítkovice 4:6, Hr. Králové – Třinec 1:2 (pp), Šumperk – Opava 2:3, Kometa Brno – Olomouc 4:3, Havlíčkův Brod – Havířov 2:5, Písek – Plzeň 4:5 (pp).
1. Vítkovice 29 22 2 1 4 144:64 71
2. Sparta Praha 29 22 2 1 4 139:72 71
3. Kladno 29 20 2 3 4 128:82 67
4. Liberec 29 21 1 0 7 115:64 65
5. Slavia Praha 29 19 1 3 6 97:59 62
6. Ml. Boleslav 29 17 5 0 7 105:72 61
7. Zlín 29 18 1 3 7 102:54 59
8. Plzeň 29 15 3 2 9 99:87 53
9. K. Vary 29 15 2 3 9 97:86 52
10. Pardubice 29 15 1 3 10 119:104 50
11. Opava 29 13 2 2 12 99:106 45
12. Č. Budějovice 29 12 2 3 12 88:78 43
13. Třinec 29 12 2 2 13 82:83 42
14. Havl. Brod 29 11 0 4 14 91:123 37
15. Havířov 29 9 3 3 14 70:79 36
16. Chomutov 29 9 3 3 14 81:94 36
17. Kometa Brno 29 8 2 3 16 76:88 31
18. Jihlava 29 7 4 2 16 90:116 31
19. Litvínov 29 7 2 2 18 75:107 27
20. Vsetín 29 7 2 1 19 81:111 26
21. Olomouc 29 6 2 2 19 68:122 24
22. Hr. Králové 29 4 4 3 18 71:120 23
23. Písek 29 5 2 1 21 72:137 20
24. Šumperk 29 3 1 1 24 56:137 12

Žákovská liga
Skupina A
9. třídy
18. kolo: HC Kladno – Chomutov 7:4, Litoměřice – Ústí n. L. 0:2, Karlovy Vary – Kadaň 8:1, Litvínov – Klášterec n. O. 12:1, Sokolov – Teplice 7:3.
1. Litvínov 18 17 0 1 158:23 34
2. HC Kladno 18 14 1 3 137:39 29
3. K. Vary 18 14 0 4 123:45 28
4. Ústí n. L. 18 12 1 5 80:48 25
5. Chomutov 18 10 2 6 112:51 22
6. Kadaň 18 9 1 8 78:64 19
7. Klášterec n. O. 18 7 1 10 61:89 15
8. Most 16 7 0 9 71:88 14
9. Sokolov 18 4 2 12 58:90 10
10. Litoměřice 17 3 3 11 59:111 9
11. Teplice 18 3 1 14 41:125 7
12. Děčín 17 0 0 17 14:219 0
8. třídy
18. kolo: HC Kladno – Chomutov 4:2, Litoměřice – Ústí n. L. 1:5, Karlovy Vary – Kadaň 5:1, Litvínov – Klášterec n. O. 13:1, Sokolov – Teplice 3:11. Dohrávka: Most – Klášterec n. O. 7:2.
1. Ústí n. L. 18 16 1 1 156:32 33
2. K. Vary 18 14 3 1 126:42 31
3. Litvínov 18 12 3 3 133:65 27
4. Kadaň 18 11 1 6 121:66 23
5. Chomutov 18 11 1 6 125:72 23
6. Klášterec n. O. 18 9 1 8 74:99 19
7. HC Kladno 18 8 2 8 110:87 18
8. Most 17 8 1 8 88:78 17
9. Teplice 18 5 2 11 85:132 12
10. Litoměřice 18 4 1 13 47:114 9
11. Sokolov 18 1 0 17 43:175 2
12. Děčín 17 0 0 17 38:184 0
7. třídy
18. kolo: Chomutov – HC Kladno 4:4, Ústí n. L. – Litoměřice 11:1, Kadaň – Karlovy Vary 4:3, Most – Děčín 9:0, Teplice – Sokolov 2:2. Dohrávky: Chomutov – Sokolov 4:4, Děčín – Chomutov 1:7.
1. Ústí n. L. 17 17 0 0 142:21 34
2. Litvínov 17 14 0 3 127:57 28
3. Kadaň 18 12 2 4 123:56 26
4. Sokolov 18 10 3 5 93:52 23
5. Chomutov 18 8 3 7 97:68 19
6. K. Vary 18 7 4 7 101:53 18
7. HC Kladno 18 7 3 8 93:58 17
8. Teplice 15 8 1 6 60:44 17
9. Most 17 6 3 8 79:76 15
10. Klášterec n. O. 17 3 1 13 48:112 7
11. Litoměřice 17 2 0 15 30:154 4
12. Děčín 18 0 0 18 15:257 0
6. třídy
18. kolo: Chomutov – HC Kladno 3:3, Ústí n. L. – Litoměřice 6:1, Kadaň – K. Vary 4:7, Most – Děčín 8:3, Teplice – Sokolov 6:12. Dohrávky: Chomutov – Sokolov 7:3, Děčín – Chomutov 1:1.
1. Chomutov 18 16 2 0 181:45 34
2. K. Vary 18 13 1 4 120:52 27
3. Litvínov 17 10 4 3 147:68 24
4. Ústí n. L. 17 11 0 6 102:53 22
5. HC Kladno 18 10 2 6 105:62 22
6. Most 17 9 3 5 111:89 21
7. Sokolov 18 8 0 10 79:97 16
8. Kadaň 18 7 1 10 82:120 15
9. Děčín 18 6 1 11 78:85 13
10. Litoměřice 17 3 1 13 58:146 7
11. Teplice 15 2 0 13 60:172 4
12. Klášterec n. O. 17 1 1 15 44:178 3
Skupina B
9. třídy
18. kolo: Berounští Medvědi – HC Mountfield 6:4, Plzeň – PZ Kladno 4:2, Slavia Praha – HC Příbram 7:1, Sparta Praha – Tábor 4:1, Třemošná – Jindřichův Hradec 3:3, Kobra Praha – Písek 3:4. 19. kolo: Kobra Praha – Berounští Medvědi 6:1, Písek – Třemošná 12:0, Jindřichův Hradec – Sparta Praha 0:28, Tábor – Slavia Praha 0:17, HC Příbram – Plzeň 0:15, PZ Kladno – HC Mountfield 2:6.
1. Plzeň 19 18 0 1 152:35 36
2. Sparta Praha 19 15 0 4 140:42 30
3. PZ Kladno 19 14 0 5 135:43 28
4. HC Mountfield 19 12 0 7 94:68 24
5. Písek 19 12 0 7 82:72 24
6. Slavia Praha 19 11 1 7 118:59 23
7. Tábor 19 8 1 10 71:89 17
8. Kobra Praha 19 7 0 12 62:87 14
9. Příbram 19 4 1 14 52:126 9
10. J. Hradec 19 4 1 14 49:150 9
11. Třemošná 19 3 2 14 36:144 8
12. Beroun 19 2 2 15 38:114 6
8. třídy
18. kolo: Berounští Medvědi – HC Mountfield 2:7, Plzeň – PZ Kladno 4:3, Slavia Praha – HC Příbram 25:0, Sparta Praha – Tábor 7:1, Třemošná – Jindř. Hradec 12:1, Kobra Praha – Písek 2:4. 19. kolo: Kobra Praha – Berounští Medvědi 6:2, Písek – Třemošná 3:2, Jindřichův Hradec – Sparta Praha 0:19, Tábor – Slavia Praha 1:1, HC Příbram – Plzeň 1:11, PZ Kladno – HC Mountfield 2:10.
1. Sparta Praha 19 19 0 0 182:29 38
2. Plzeň 19 14 2 3 126:45 30
3. Písek 19 14 1 4 112:48 29
4. HC Mountfield 19 13 0 6 122:51 26
5. Slavia Praha 19 9 4 6 132:56 22
6. PZ Kladno 19 10 2 7 112:67 22
7. Tábor 19 9 2 8 100:62 20
8. Třemošná 19 7 0 12 79:101 14
9. Kobra Praha 19 6 1 12 57:127 13
10. Beroun 19 3 1 15 71:144 7
11. HC Příbram 19 3 1 15 50:190 7
12. J. Hradec 19 0 0 19 29:252 0
7. třídy
18. kolo: HC Mountfield – Berounští Medvědi 6:3, PZ Kladno – Plzeň 1:6, HC Příbram – Slavia Praha 3:13, Tábor – Sparta Praha 5:7, Jindřichův Hradec – Třemošná 1:6, Písek – Kobra Praha 10:3. 19. kolo: Berounští Medvědi – Kobra Praha 3:1, Třemošná – Písek 3:6, Sparta Praha – Jindřichův Hradec 13:1, Slavia Praha – Tábor 2:2, Plzeň – HC Příbram 15:2, HC Mountfield – PZ Kladno 2:5.
1. Sparta Praha 19 18 1 0 191:46 37
2. Slavia Praha 19 15 1 3 133:32 31
3. Plzeň 19 15 1 3 109:45 31
4. Písek 19 12 1 6 101:72 25
5. HC Mountfield 19 12 0 7 106:82 24
6. Tábor 19 9 2 8 99:63 20
7. PZ Kladno 19 9 0 10 65:65 18
8. Třemošná 19 6 1 12 63:76 13
9. Beroun 19 5 1 13 62:101 11
10. Příbram 19 5 0 14 77:176 10
11. Kobra Praha 19 4 0 15 62:117 8
12. J. Hradec 19 0 0 19 14:207 0
6. třídy
18. kolo: HC Mountfield – Berounští Medvědi 6:4, PZ Kladno – Plzeň 0:7, HC Příbram – Slavia Praha 0:16, Tábor – Sparta Praha 1:8, Jindřichův Hradec – Třemošná 2:13, Písek – Kobra Praha 8:4. 19. kolo: Berounští Medvědi – Kobra Praha 2:4, Třemošná – Písek 4:3, Sparta Praha – Jindřichův Hradec 17:4, Slavia Praha – Tábor 1:1, Plzeň – HC Příbram 9:2, HC Mountfield – PZ Kladno 7:0.
1. Sparta Praha 19 17 1 1 182:40 35
2. Plzeň 19 17 0 2 172:47 34
3. HC Mountfield 19 13 1 5 130:71 27
4. Třemošná 19 12 1 6 122:68 25
5. Slavia Praha 19 9 1 9 98:72 19
6. Písek 19 9 1 9 89:83 19
7. Tábor 19 8 3 8 73:75 19
8. Kobra Praha 19 6 2 11 78:130 14
9. Beroun 19 6 1 12 80:120 13
10. J. Hradec 19 4 1 14 65:179 9
11. PZ Kladno 19 3 2 14 36:108 8
12. Příbram 19 3 0 16 51:183 6
Skupina C
9. třídy
18. kolo: Hvězda Praha – Letňany 0:7, Dvůr Král./Náchod – Nymburk 5:1, SC Kolín – Hr. Králové 1:2, Mladá Boleslav – Liberec 2:3, Pardubice – Krkonoše 11:4. Dohrávka: SC Kolín – Mladá Boleslav 2:4.
1. Hr. Králové 18 14 3 1 107:33 31
2. Liberec 17 14 1 2 102:42 29
3. Ml. Boleslav 17 11 5 1 72:32 27
4. Pardubice 17 11 2 4 117:59 24
5. SC Kolín 17 9 1 7 56:57 19
6. Letňany 18 8 2 8 69:62 18
7. Dvůr Kr./Náchod 17 6 3 8 66:63 15
8. Kralupy 17 3 2 12 50:90 8
9. Krkonoše 17 4 0 13 44:103 8
10. Nymburk 18 3 1 14 33:99 7
11. Hvězda Praha 17 2 0 15 31:107 4
8. třídy
18. kolo: Dvůr Kr./Náchod – Nymburk 6:6, Hvězda Praha – Letňany 2:9, SC Kolín – Hr. Králové 1:5, Ml. Boleslav – Liberec 1:1, Pardubice – Krkonoše 2:0. Dohrávka: SC Kolín – Mladá Boleslav 1:1.
1. Letňany 18 17 0 1 159:37 34
2. Liberec 17 13 1 3 99:31 27
3. Ml. Boleslav 17 12 2 3 88:39 26
4. Hr. Králové 18 12 1 5 114:57 25
5. Pardubice 17 7 2 8 64:56 16
6. Kralupy 17 6 3 8 42:63 15
7. Hvězda Praha 17 6 2 9 44:98 14
8. Dvůr Kr./Náchod 17 4 3 10 56:110 11
9. SC Kolín 17 4 1 12 39:68 9
10. Krkonoše 17 3 1 13 37:99 7
11. Nymburk 18 2 2 14 38:122 6
7. třídy
18. kolo: Nymburk – Dvůr Kr./Náchod 6:3, Letňany – Hvězda Praha 7:1, Hr. Králové – SC Kolín 4:4, Liberec – Mladá Boleslav 1:1, Krkonoše – Pardubice 1:3.
1. Letňany 17 14 2 1 127:46 30
2. Nymburk 18 11 3 4 98:69 25
3. Ml. Boleslav 17 10 3 4 64:52 23
4. Pardubice 17 9 3 5 83:69 21
5. Liberec 17 9 2 6 102:69 20
6. Hr. Králové 18 9 2 7 97:73 20
7. Dvůr Kr./Náchod 17 8 2 7 88:84 18
8. SC Kolín 17 7 2 8 98:76 16
9. Hvězda Praha 16 4 1 11 76:94 9
10. Krkonoše 17 3 0 14 52:104 6
11. Kralupy 17 0 0 17 34:183 0
6. třídy
18. kolo: Nymburk – Dvůr Kr./Náchod 1:19, Letňany – Hvězda Praha 7:4, Hr. Králové – SC Kolín 7:2, Liberec – Mladá Boleslav 4:7, Krkonoše – Pardubice 2:5. Předehrávka: Ml. Boleslav – SC Kolín 10:1.
1. Hr. Králové 18 16 1 1 198:54 33
2. Pardubice 17 16 0 1 185:44 32
3. Letňany 17 12 0 5 134:55 24
4. Ml. Boleslav 17 11 0 6 110:46 22
5. Dvůr Kr./Náchod 17 8 2 7 84:77 18
6. Liberec 17 7 1 9 90:94 15
7. Hvězda Praha 16 6 1 9 97:65 13
8. SC Kolín 17 6 1 10 90:92 13
9. Krkonoše 17 5 1 11 109:93 11
10. Kralupy 17 2 1 14 40:173 5
11. Nymburk 18 1 0 17 31:375 2

Junioři – Krajský přebor
11. kolo: Slaný – Kutná Hora 4:5, Černošice – Benátky n. J. 2:4, Beroun – Mělník odloženo.
1. Benátky n. J. 9 8 1 0 0 59:18 26
2. Beroun 7 4 0 1 2 25:27 13
3. Mělník 7 3 1 0 3 26:23 11
4. Černošice 9 3 0 1 5 23:31 10
5. Kutná Hora 9 2 1 0 5 28:34  9
6. Slaný 8 1 0 1 6 21:49  4

Dorost – Krajský přebor
16. kolo: Berounští Medvědi – Vlašim 5:3, Kralupy – Kutná Hora 6:1, Černošice – Letňany B 2:13, Zbraslav – Mělník 1:12.
1. V. Popovice 14 13 0 0 1 107:26 39
2. Letňany B 15 10 2 1 2 107:35 35
3. Mělník 14 9 0 0 5 86:54 27
4. Beroun 14 8 0 0 6 80:44 24
5. Vlašim 13 8 0 0 5 73:56 24
6. Kralupy 13 6 1 1 5 61:29 21
7. Kutná Hora 15 3 0 2 10 42:88 11
8. Zbraslav 14 1 1 0 12 32:114 5
9. Černošice 14 1 0 0 13 23:165 3

Krajský přebor přípravek
Skupina A
4. třídy
21. kolo: Geus Kladno – Berounští Medvědi 3:0, Mělník – Kralupy 1:2, Velké Popovice – Kolín 0:18, Benátky n. J. – PZ Kladno 5:4. Předehrávka: Příbram – Ber. Medvědi 0:8.
1. Kolín 17 17 0 0 190:12 34
2. Beroun 18 14 1 3 98:31 29
3. Geus Kladno 17 11 0 6 96:68 22
4. Kralupy 17 9 2 6 73:55 20
5. Mělník 17 9 1 7 66:40 19
6. Benátky n. J. 17 6 2 9 72:88 14
7. V. Popovice 17 4 1 12 33:113 9
8. Příbram 17 3 1 13 30:120 7
9. PZ Kladno 17 0 0 17 20:151 0
5. třídy
19. kolo: Geus Kladno – Ber. Medvědi 5:2, Mělník – Kralupy 3:6, Velké Popovice – Kolín 1:4, Benátky n. J. – PZ Kladno 8:0. Předehrávka: Příbram – Ber. Medvědi 1:2.
1. Geus Kladno 17 14 1 2 81:36 29
2. Kolín 17 13 2 2 106:38 28
3. V. Popovic 17 11 3 3 80:48 25
4. Benátky n. 17 8 2 7 56:44 18
6. Beroun 18 7 3 8 53:59 17
5. Příbram 17 7 1 9 53:55 15
7. Mělník 17 4 1 12 53:87 9
8. Kralupy 17 4 0 13 49:94 8
9. PZ Kladno 17 2 1 14 50:120 5
Skupina B
4. třídy
14. kolo: Nymburk – Sparta Praha 0:15, Zbraslav – Letňany 1:6, Ml. Boleslav – Kobra Praha 3:4, Slavia Praha – Hvězda Praha 5:5.
1. Letňany 14 14 0 0 148:9 28
2. Sparta Praha 14 12 0 2 125:25 24
3. Hvězda Praha 14 7 2 5 57:87 16
4. Zbraslav 14 7 1 6 69:43 15
5. Slavia Praha 14 6 2 6 74:51 14
6. Ml. Boleslav 14 4 1 9 55:59 9
7. Nymburk 14 2 0 12 25:132 4
8. Kobra Praha 14 1 0 13 21:168 2
5. třídy
14. kolo: Nymburk – Sparta Praha 0:14, Zbraslav – Letňany 2:3, Mladá Boleslav – Kobra Praha 5:4, Slavia Praha – Hvězda Praha 3:4.
1. Sparta Praha 14 12 0 2 98:24 24
2. Letňany 14 12 0 2 82:20 24
3. Ml. Boleslav 14 8 0 6 75:61 16
4. Slavia Praha 14 6 2 6 70:56 14
5. Zbraslav 14 5 0 9 38:59 10
6. Nymburk 14 4 2 8 51:84 10
7. Hvězda Praha 14 3 2 9 44:71 8
8. Kobra Praha 14 2 2 10 39:122 6

Liga starších žáků
17. kolo: Velké Popovice B – Jablonec 8:4, Vlašim – Velké Popovice A 0:10, Mělník – M. Lázně 9:2, Kutná Hora – Benešov 6:4, Benátky n. J. – Zbraslav 9:1, Sedlčany – Louny 1:11.
1. V. Popovice 15 13 0 1 1 132:35 40
2. Kutná Hora 15 11 0 0 4 95:47 33
3. Benešov 14 10 0 2 2 79:47 32
4. Louny 14 10 0 0 4 85:50 30
5. Benátky n. J. 15 8 0 1 6 72:42 25
6. V. Popovice B 15 6 3 0 6 68:66 24
7. Rakovník 13 7 0 2 4 66:53 23
8. Vlašim 15 7 1 0 7 84:76 23
9. Jablonec 13 7 1 0 5 50:59 23
10. Cheb 13 5 1 0 7 46:67 17
11. Mělník 15 4 0 0 11 49:82 12
12. M. Lázně 13 4 0 0 9 48:87 12
13. Sedlčany 15 1 0 0 14 38:114 3
14. Zbraslav 15 1 0 0 14 35:122 3

Liga mladších žáků
17. kolo: Velké Popovice B – Jablonec 8:3, Vlašim – Velké Popovice A 14:2, Mělník – M. Lázně 3:7, Kutná Hora – Benešov 17:0, Benátky n. J. – Zbraslav 6:0, Černošice – Cheb 8:2, Rakovník – Roudnice 3:5, Sedlčany – Louny 3:9.
1. Vlašim 17 14 2 0 1 128:43 46
2. Kutná Hora 17 15 0 0 2 154:49 45
3. V. Popovice 17 10 2 1 4 96:62 35
4. Mělník 17 10 2 1 4 96:74 35
5. Benátky n. J. 17 11 0 1 5 81:47 34
6. Roudnice 17 10 1 2 4 89:72 34
7. Louny 15 9 0 1 5 102:66 28
8. Černošice 17 8 1 1 7 88:67 27
9. V. Popovice B 17 6 1 0 10 72:87 20
10. Benešov 16 4 3 0 9 66:107 18
11. Jablonec 15 5 0 2 8 50:71 17
12. Cheb 16 5 0 2 9 68:95 17
13. M. Lázně 15 5 0 1 9 62:97 16
14. Zbraslav 17 3 1 0 13 50:113 11
15. Rakovník 16 3 0 1 12 40:78 10
16. Sedlčany 16 0 0 0 16 31:145 0

Přebor společných 4. + 5. tříd
14. kolo: Letňany – Dobříš 9:2, Černošice – Rakovník 2:1, Vlašim – Slavia Praha 4:1, Benešov – Poděbrady 2:2.
1. Vlašim 13 13 0 0 102:30 26
2. Letňany 12 10 0 2 80:29 20
3. Poděbrady 12 9 1 2 67:24 19
4. Slavia Praha 12 5 0 7 47:46 10
5. Benešov 13 4 2 7 51:60 10
6. Kutná Hora 12 5 0 7 39:57 10
7. Černošice 12 3 1 8 27:37 7
8. Rakovník 13 2 3 8 32:53 7
9. Dobříš 13 1 1 11 27:136 3

Autor: Vlastimil Dudáček

9.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

A-třídní utkání v Sokolči oživil projekt krajského svazu Dneska první liga!.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Slavnostní otevření sportovní haly v Kounicích

Kounice budou definitivně patřit do okresu Nymburk

KRÁTCE: V Poděbradech už hledají Vánoční stromy

Poděbrady - Radnice už nyní vydala výzvu k nalezení dvou Vánočních stromů pro letošní rok. Jeden na Jiřího náměstí a druhý pro Žižkov.

Městec vybral nového ředitele nemocnice

Městec Králové - Od začátku června bude mít městecká nemocnice nového ředitele. Skončí tak přechodné období, kdy byla řízena představenstvem. Vedení města ale zatím konkrétní jméno nezveřejnilo.

Hlasujte pro Miss Polabí 2017!

Nymburk /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Vážení čtenáři, i letos máte jedinečnou možnost vybrat nejkrásnější dívku, která se zúčastní finálového večera Miss Polabí 2017. Ten se uskuteční v neděli 21. května v poděbradském divadle Na Kovárně.

Zvěř hyne pod koly aut mezi lesy a poli i na dálnicích

Nymbursko - K nehodám, při kterých auta srazí zvěř z volné přírody, dochází na jaře skoro každý den. Stává se to v lesích, mezi poli, ale i na dálnicích. Jsou přitom místa, kde musí být řidiči zvlášť ostražití.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies