Lyšáci z Lysé drželi dvě třetiny nadějný stav proti favorizovaným nymburským Hornetům, ovšem v posledním dějství už na svého soupeře nestačili a Horneti si tak připsali druhé letošní vítězství.

Brkouni v zápase proti Tsunami Nymburk drželi se svým soupeřem krok pouze dvacet minut. Prostřední část prohráli Brkouni nula šest a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto.

Hokejisté Pátku měli proti Běchovicím pomalý rozjezd do zápasu a výsledkem byla jediná branka v síti Běchovic v úvodní části. Druhou dvacetiminutovku ovládli Pátečtí poměrem pět nula a o vítězi nebylo pochyb. Alespoň čestný úspěch Běchovic zaznamenal v úvodu třetí třetiny Jiří Zach, na vítězství Pátku to ale nic nezměnilo.

Kocouři si pohráli s hokejisty Sán jako kočka s myší a výsledkem bylo jejich jednoznačné vítězství.

V dohrávce druhého kola se mezi týmy Sán a Lysé se urodila první letošní remíza.

Výsledky 4. kola: Lysá – Hornets 5:10 (2:4, 2:2, 1:4), Brkouni – Tsunami 6:15 (4:4, 0:6, 2:5), Běchovice – Pátek 1:8 (0:1, 0:5, 1:2), Sány – Kocouři 1:10 (0:2, 0:4, 1:4), Hokejky – Pečky (odloženo). Dohrávka 2. kola: Lysá – Sány 3:3 (0:1, 2:1, 1:1).

Příští zápasy: Tsunami – Kocouři (pá 11:00), Hornets – Brkouni (so 17:45), Hokejky –Sány (ne 17:45), Pečky – Lysá (ne 20:00).