Nymburk – Ten nejhorší scénář se vyplnil. Hokejisté Nymburka sice konečně vstřelili více než jeden gól, ale to jim stejně nebylo nic platné. V osmifinálové sérii s Jabloncem nad Nisou prohráli všechny zápasy a sezona pro ně končí. „Je to pro mě zklamání. Play off jsme prostě nezvládli," byl po čtvrtém střetnutí smutný trenér poražených Pavel Bičiště.

3.3.2017

Z hokejového utkání play off druhé ligy Nymburk - Jablonec nad Nisou (3:6)Foto: Foto: Vlastimil Čech

Nymburk – Jablonec 3:6

Nymburk prohrával po první části o dvě branky. V prostřední třetině snížil, ale pak Jablonec navýšil na čtyři jedna. „Začalo to dvěma inkasovanými góly po našem nedůrazu," hledal příčiny porážky nymburský trenér Pavel Bičiště. „Šance jsme měli i v první třetině, ale to nás vychytal Stejskal nebo jsme to dávali vedle. Brankář Jablonce chytal výborně celou sérii," pokračoval v hodnocení kouč.

Jeho tým se nevzdal, bojoval a snížil. Až na rozdíl jediného gólu. „Tím jsme byli ve hře. Ale místo toho, abychom se dostali do tlaku, tak přišla vyloučení. Dvakrát jsme hráli power play, ale nakonec jsme prohráli," litoval Bičiště.

Závěr zápasu okořenily dvě bitky. „To bylo takové ukončení celé série. Soupeř vyhrál zaslouženě. Věřil jsem, že to zvládneme, ale nestalo se. Dva nebo tři góly jsme dostali do prázdné, tam jsme špatně bránili," dodal trenér Nymburka.

Branky: 36. Stehlík, 52. Kříž (Loučka, Dyrynk), 52. Stehlík (Šimek, Smejkal) – 6. Havlas (Bříška), 9. Bříška (Havlas), 46. Mulač (Moravec), 50. Bříška (Nevyhoštěný), 59. Bříška, 60. Zeman. Třetiny: 0:2, 1:0, 2:4.
NED Hockey Nymburk: Brázdil – Kříž, Loučka, Knesl, Hes, Rittig, Saňa – Smejkal, Šimek, Stehlík – Eis, Bičiště, Barbora – Kuzďas, Dyrynk, Kuncek.

3.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

AKTUALIZUJEME

Extrémní srážky zasáhly Střední Čechy: nejezdí vlaky mezi Prahou a Berounem

Voda s blátem se prohnala ve středu odpoledne Kounicemi.
13

Kounicemi se provalila voda s bahnem

Do kněžické malotřídky jezdí děti z celé republiky

Kněžice - Malotřídka v Kněžicích je vyhlášená svým přístupem k domácímu vzdělávání. Své dítě sem přihlásilo 55 rodin ze všech koutů celé České republiky.

OBRAZEM: V Poděbradech soutěžili v čepování piva

Poděbrady - Dokonale čisté sklo, správně seřízené zařízení, načepovaný půllitr či třetinka plzeňského s pěnou jako šlehaná smetana, o to šlo v poděbradské restauraci Náš hostinec. 36 nejlepších výčepních ze středních Čech tu soutěžilo o postup do finále soutěže Pilsner Urquell Master Bartender 2017.

Za gólové dostihy v krajském finále starších přípravek měly Poděbrady 'brambory'

Nymbursko /FOTOGALERIE/ - Útočné pojetí hry mělo jednoznačnou podporu v krajském finále starších přípravek, které v neděli 25. června uspořádal čáslavský fotbalový klub. Rozhodujícím kritériem v základní skupině totiž byl počet vstřelených branek, nikoliv bodový zisk.

Nymburk – Perné chvilky zažila obsluha čerpací stanice v Drahelicích. Ve tři čtvrtě na čtyři ráno vnikl do prostoru čerpačky muž s krátkou střelnou zbraní v ruce a požadoval peníze. Žena za pultem mu je odmítla vydat.